Sao Paulo - Sao Paulo Bridge

Sao Paulo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Sao Paulo

Sao Paulo je kosmopolitní metropole, která tělem i duší dýchá brazils­kým životem. Toto největší město Jižní Ameriky se pyšní moderní architekturou, pestrou kulturou a bohatou gastronomií. Prohlédněte si ikonický kostel Catedral da Sé nebo se projděte nábřežím Parque Ibirapuera. Nenechte si ujít také návštěvu Muzea umění, nebo se vydejte na tradiční trh Municipal Market. Ponořte se do atmosféry Sao Paula při ochutnávce typických brazilských gastronomických specialit.

Jižní Amerika
BrazílieBrazílie

Co vidět

Pelé shirt, Museu do futebol, Maracanã, RIo De Janeiro, Brazil
 

Museum of Football

Muzeum fotbalu se nachází ve městě Sao Paulo a představuje fascinující výstavu o historii a vývoji fotbalu. Návštěvníci se zde mohou seznámit s nejslavnějšími hráči, týmy a okamžiky tohoto oblíbeného sportu. Prohlédněte si unikátní sbírky dresů, trofejí a fotografií, které představují nezapomenutelné okamžiky fotbalové historie. Muzeum je ideálním místem pro fanoušky fotbalu i pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tomto populárním sportu.

Mosteiro de São Bento.
 

Sao Bento Monastery

Mosteiro de São Bento je historický klášter a bazilika v Sao Paulu, který je známý svou impozantní architekturou a významem pro město. Tento klášter byl založen v roce 1598 a nabízí návštěvníkům klidné prostředí uprostřed rušného města. Prohlédněte si nádherné interiéry, poslechněte si gregoriánské chorály mnichů a objevte bohatou historii tohoto místa.

Ibirapuera Park, São Paulo, Brazil
 

Park Ibirapuera

Park Ibirapuera je zeleným srdcem Sao Paula, který nabízí návštěvníkům klidný únik z rušného města. Tento rozlehlý park zahrnuje několik muzeí, kulturních center a sportovišť, stejně jako nádherná jezera a zahrady. Procházka po parku je ideální způsob, jak strávit odpoledne a užít si krásu přírody uprostřed městského ruchu.

Fachada posterior da Pinacoteca do Estado de São Paulo.
 

Pinacoteca of the State of Sao Paulo

Pinacoteca do Estado de São Paulo je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Brazílii. Nachází se v centru Sao Paula a nabízí bohatou sbírku brazilského umění od 19. století až po současnost. Muzeum je známé svými výstavami, které zahrnují obrazy, sochy a fotografie. Navštivte Pina_Luz a prozkoumejte fascinující dějiny brazilského umění.

Museu de Arte de São Paulo
 

Muzeum umění v São Paulu

Muzeum umění v São Paulu je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Brazílii. Nachází se v samém srdci města a hostí rozsáhlou sbírku evropského a brazilského umění. Prohlédněte si mistrovská díla známých umělců, jako jsou Van Gogh, Picasso nebo Rembrandt. Muzeum také pořádá pravidelné výstavy a kulturní akce. Navštivte toto ikonické místo a nechte se unést kouzlem umění.

São Paulo Zoo, welcome view
 

Sao Paulo Zoo

Zoo São Paulo, známé také jako Jardim Zoológico de São Paulo, je jedním z největších a nejoblíbenějších zoologických zahrad v Brazílii. Nachází se v krásném parku s rozlohou přes 80 hektarů a hostí více než 3 000 zvířat z celého světa. Prohlédněte si vzácné druhy, jako je jaguár nebo tukán a užijte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Sao Paulo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 10145 km
Nejbližší letiště CGH
8 km od centra
Přímý let
~ 11h 51min
Brazílie Brazílie
Časový posun proti ČR
-5h
Obsluhující letiště
GRU, CGH
Sao Paulo - Sao Paulo Bridge
Sao Paulo - Sao Paulo BridgePelé shirt, Museu do futebol, Maracanã, RIo De Janeiro, BrazilMosteiro de São Bento.Ibirapuera Park, São Paulo, BrazilFachada posterior da Pinacoteca do Estado de São Paulo.Museu de Arte de São PauloSão Paulo Zoo, welcome viewO Beco do Batman é considerado uma espécie de galeria espontânea de "street art" em São Paulo. Fotos captadas originalmente para o site http://somentecoisaslegais.com.brIpiranga Museum in São Paulo, BrazilMão, escultura de Oscar Niemeyer no Memorial da América Latina.Santa Madalena, do grupo Iconografia da Paixão. Madeira policromada, século XVIII, Itu, SP (fundo editado / edited background). Acervo do Museu de…Rua dos Coropés, 88, Pinheiros. Foto por André Deak para o Arte Fora do Museu (www.arteforadomuseu.com.br)Passarela sobre as fontes da Praça da Sé, no centro de São Paulo, Brasil.

Počasí jaro

Březen
Max: 25 °C
Min: 19 °C
Duben
Max: 24 °C
Min: 17 °C
Květen
Max: 22 °C
Min: 15 °C

Počasí léto

Červen
Max: 22 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 21 °C
Min: 13 °C
Srpen
Max: 23 °C
Min: 14 °C

Počasí podzim

Září
Max: 23 °C
Min: 14 °C
Říjen
Max: 24 °C
Min: 16 °C
Listopad
Max: 24 °C
Min: 17 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 25 °C
Min: 18 °C
Leden
Max: 26 °C
Min: 19 °C
Únor
Max: 26 °C
Min: 19 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz