Sao Paulo - Sao Paulo Bridge

Letenky do Sao Paulo

Hledáte levné letenky do destinace Sao Paulo? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sao Paulo

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sao Paulo navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
BrazílieBrazílie

Stručně a jasně

Stát

Brazílie

Letiště

2 letiště (GRU,CGH)

Časový posun

-4h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sao Paulo.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Guarulhos - Governador Andre Franco Montoro International Airport se nachází 21 km od centra města Sao Paulo.

Letiště Congonhas Airport se nachází 9 km od centra města Sao Paulo.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sao Paulo od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sao Paulo jsou a letiště Guarulhos - Governador Andre Franco Montoro International Airport. letiště Congonhas AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Guarulhos - Governador Andre Franco Montoro International Airport (GRU). Congonhas Airport (CGH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sao Paulo je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sao Paulo

K cestě do destinace Sao Paulo lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sao Paulo - 29 míst co vidět .

 • Pelé shirt, Museu do futebol, Maracanã, RIo De Janeiro, Brazil
   

  Museum of Football

  Muzeum fotbalu se nachází ve městě Sao Paulo a představuje fascinující výstavu o historii a vývoji fotbalu. Návštěvníci se zde mohou seznámit s nejslavnějšími hráči, týmy a okamžiky tohoto oblíbeného sportu. Prohlédněte si unikátní sbírky dresů, trofejí a fotografií, které představují nezapomenutelné okamžiky fotbalové historie. Muzeum je ideálním místem pro fanoušky fotbalu i pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o tomto populárním sportu.

 • Mosteiro de São Bento.
   

  Sao Bento Monastery

  Mosteiro de São Bento je historický klášter a bazilika v Sao Paulu, který je známý svou impozantní architekturou a významem pro město. Tento klášter byl založen v roce 1598 a nabízí návštěvníkům klidné prostředí uprostřed rušného města. Prohlédněte si nádherné interiéry, poslechněte si gregoriánské chorály mnichů a objevte bohatou historii tohoto místa.

 • Ibirapuera Park, São Paulo, Brazil
   

  Park Ibirapuera

  Park Ibirapuera je zeleným srdcem Sao Paula, který nabízí návštěvníkům klidný únik z rušného města. Tento rozlehlý park zahrnuje několik muzeí, kulturních center a sportovišť, stejně jako nádherná jezera a zahrady. Procházka po parku je ideální způsob, jak strávit odpoledne a užít si krásu přírody uprostřed městského ruchu.

 • Fachada posterior da Pinacoteca do Estado de São Paulo.
   

  Pinacoteca of the State of Sao Paulo

  Pinacoteca do Estado de São Paulo je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Brazílii. Nachází se v centru Sao Paula a nabízí bohatou sbírku brazilského umění od 19. století až po současnost. Muzeum je známé svými výstavami, které zahrnují obrazy, sochy a fotografie. Navštivte Pina_Luz a prozkoumejte fascinující dějiny brazilského umění.

 • Museu de Arte de São Paulo
   

  Muzeum umění v São Paulu

  Muzeum umění v São Paulu je jedním z nejvýznamnějších uměleckých muzeí v Brazílii. Nachází se v samém srdci města a hostí rozsáhlou sbírku evropského a brazilského umění. Prohlédněte si mistrovská díla známých umělců, jako jsou Van Gogh, Picasso nebo Rembrandt. Muzeum také pořádá pravidelné výstavy a kulturní akce. Navštivte toto ikonické místo a nechte se unést kouzlem umění.

Počasí Sao Paulo

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sao Paulo

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Hurghada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
😍 1 371 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🚀 1 302 Kč

Vánoce v Algarve

Portugalsko
Před 12 hodinami
Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 35 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz