Narsarsuaq - Spruce specimen in Arboretum Groenlandicum, a garden with set of transplanted boreal trees in Narsarsuaq, Greenland.

Narsarsuaq průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Narsarsuaq

Narsarsuaq je malebné městečko nacházející se v jihozápadním Grónsku. Pro svou krásnou a divokou přírodu je ideálním cílem pro milovníky outdoorových aktivit. Navštivte zdejší ledovec, prozkoumejte unikátní arktickou krajinu a pozorujte ohromující severní polární záři. Městečko také nabízí možnost setkání s grónskými ledními medvědy a velrybami v okolních vodách. Narsarsuaq je skvělým místem pro nezapomenutelné zážitky v jedinečném prostředí.

Severní Amerika
GrónskoGrónsko

Co vidět

Narsarsuaq Museum
 

Narsarsuaq Museum

Muzeum Narsarsuaq je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o historii Grónska. Nachází se v blízkosti letiště Narsarsuaq a nabízí expozice o ledovcích, prvních osadnících a vojenské historii. Navštivte muzeum a získejte hlubší porozumění této krásné zemi a její kultuře.

Narsarsuaq
 

Narsarsuaq

Narsarsuaq je malebné městečko na jižním pobřeží Grónska, obklopené nádhernou přírodou. Zdejší letiště slouží jako brána do vnitrozemí Grónska a mnozí turisté sem přijíždějí za nezapomenutelnými zážitky z výletů do ledovcových údolí, procházek po tajemných tundrách a pozorování místní fauny. Navštivte Narsarsuaq a objevte krásy největšího ostrova na světě!

Placeholder image.
 

Tourist Information Center Narsarsuaq

Navštivte Informační centrum pro turisty Narsarsuaq, kde získáte všechny potřebné informace o této malebné oblasti. Zdejší personál vám rád poradí s výběrem aktivit a atrakcí, které si během vašeho pobytu nemůžete nechat ujít. Přijďte a nechte se okouzlit krásou Narsarsuaq.

Narsarsuaq International Airport
 

Narsarsuaq International Airport

Mezinárodní letiště Narsarsuaq je bránou do neuvěřitelné krásy Grónska. Toto malé letiště se nachází uprostřed nádherné přírody a nabízí jedinečnou zkušenost pro cestovatele, kteří hledají dobrodružství. Letiště poskytuje spojení s mnoha dalšími místy v Grónsku a je ideálním výchozím bodem pro objevování této úchvatné země.

Hostel Narsarsuaq
 

Hostel Narsarsuaq

Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v krásné přírodě, Hostel Narsarsuaq je pro vás ideální volbou. Nachází se v srdci Narsarsuaqu, obklopen zasněženými horami a ledovci. Hostel nabízí pohodlné pokoje s výhledem na fjord a snídani v ceně. V okolí najdete mnoho turistických tras a možností pro outdoorové aktivity. Zažijte autentickou grónskou atmosféru v Hostelu Narsarsuaq.

Narsarsuaq - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 3801 km
Nejbližší letiště UAK
0 km od centra
Přímý let
~ 5h 1min
Grónsko Grónsko
Časový posun proti ČR
-3h
Obsluhující letiště
UAK
Narsarsuaq - Spruce specimen in Arboretum Groenlandicum, a garden with set of transplanted boreal trees in Narsarsuaq, Greenland.
Narsarsuaq - Spruce specimen in Arboretum Groenlandicum, a garden with set of transplanted boreal trees in Narsarsuaq, Greenland.Narsarsuaq MuseumNarsarsuaqNarsarsuaq International AirportHostel Narsarsuaq

Počasí jaro

Březen
Max: -3 °C
Min: -13 °C
Duben
Max: 1 °C
Min: -7 °C
Květen
Max: 4 °C
Min: -1 °C

Počasí léto

Červen
Max: 9 °C
Min: 3 °C
Červenec
Max: 12 °C
Min: 4 °C
Srpen
Max: 10 °C
Min: 3 °C

Počasí podzim

Září
Max: 5 °C
Min: -1 °C
Říjen
Max: 1 °C
Min: -6 °C
Listopad
Max: -2 °C
Min: -10 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -5 °C
Min: -13 °C
Leden
Max: -5 °C
Min: -14 °C
Únor
Max: -5 °C
Min: -15 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz