Narsarsuaq - Spruce specimen in Arboretum Groenlandicum, a garden with set of transplanted boreal trees in Narsarsuaq, Greenland.

Letenky do Narsarsuaq

Hledáte levné letenky do destinace Narsarsuaq? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Narsarsuaq

Narsarsuaq leží v Grónska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Narsarsuaq navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
GrónskoGrónsko

Stručně a jasně

Stát
Grónsko
Letiště
1 letiště (UAK)
Časový posun
-3h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Narsarsuaq.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 2min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Narsarsuaq Airport se nachází km od centra města Narsarsuaq.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Narsarsuaq od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Narsarsuaq je letiště Narsarsuaq Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Narsarsuaq Airport (UAK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Narsarsuaq je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Narsarsuaq

K cestě do destinace Narsarsuaq lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Narsarsuaq - 5 míst co vidět .

 • Narsarsuaq Museum
   

  Narsarsuaq Museum

  Muzeum Narsarsuaq je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o historii Grónska. Nachází se v blízkosti letiště Narsarsuaq a nabízí expozice o ledovcích, prvních osadnících a vojenské historii. Navštivte muzeum a získejte hlubší porozumění této krásné zemi a její kultuře.

 • Narsarsuaq
   

  Narsarsuaq

  Narsarsuaq je malebné městečko na jižním pobřeží Grónska, obklopené nádhernou přírodou. Zdejší letiště slouží jako brána do vnitrozemí Grónska a mnozí turisté sem přijíždějí za nezapomenutelnými zážitky z výletů do ledovcových údolí, procházek po tajemných tundrách a pozorování místní fauny. Navštivte Narsarsuaq a objevte krásy největšího ostrova na světě!

 • Placeholder image.
   

  Tourist Information Center Narsarsuaq

  Navštivte Informační centrum pro turisty Narsarsuaq, kde získáte všechny potřebné informace o této malebné oblasti. Zdejší personál vám rád poradí s výběrem aktivit a atrakcí, které si během vašeho pobytu nemůžete nechat ujít. Přijďte a nechte se okouzlit krásou Narsarsuaq.

 • Narsarsuaq International Airport
   

  Narsarsuaq International Airport

  Mezinárodní letiště Narsarsuaq je bránou do neuvěřitelné krásy Grónska. Toto malé letiště se nachází uprostřed nádherné přírody a nabízí jedinečnou zkušenost pro cestovatele, kteří hledají dobrodružství. Letiště poskytuje spojení s mnoha dalšími místy v Grónsku a je ideálním výchozím bodem pro objevování této úchvatné země.

 • Hostel Narsarsuaq
   

  Hostel Narsarsuaq

  Pokud hledáte cenově dostupné ubytování v krásné přírodě, Hostel Narsarsuaq je pro vás ideální volbou. Nachází se v srdci Narsarsuaqu, obklopen zasněženými horami a ledovci. Hostel nabízí pohodlné pokoje s výhledem na fjord a snídani v ceně. V okolí najdete mnoho turistických tras a možností pro outdoorové aktivity. Zažijte autentickou grónskou atmosféru v Hostelu Narsarsuaq.

Počasí Narsarsuaq

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Narsarsuaq

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 46 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz