Durban - Riverside Soofie Mosque and Mausoleum, 50 Lower Bridge Road, Durban

Durban průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Durban

Durban je přístavní město na východním pobřeží Jihoafrické republiky. Nachází se zde pláže jako např. Golden Mile, které jsou ideální pro surfování a opalování. V centru města najdete fascinující místo uShaka Marine World, kde si můžete vychutnat akvárium i zábavní park. Navštivte tradiční tržiště Victoria Street Market a ochutnejte místní kuchyni. Zajímat vás mohou také botanické zahrady Durban Botanic Gardens nebo divadlo Playhouse. Durban nabízí všem návštěvníkům skvělé aktivity a kulturní zážitky.

Afrika
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Co vidět

Mitchell Park Zoo
 

Mitchell Park Zoo

Navštivte Zoo Mitchell Park a poznejte mnoho druhů zvířat, včetně slonů, krokodýlů a plameňáků. Procházejte se krásnými zahradami a užijte si relaxaci v této oáze klidu v centru Durbanu. Děti si zamilují interaktivní zóny a možnost krmení zvířat. Zoo Mitchell Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku s partnerem.

uShaka Marine World
 

uShaka Marine World

uShaka Marine World je největší akvárium v jižní Africe a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu. Najdete zde vodní atrakce, akvárium plné exotických ryb a žraloků, stejně jako divokou přírodu a kulturní zážitky. Navštivte delfinárium a sledujte nádherné představení těchto chytřejších tvorů. Je to skvělé místo pro strávení celého dne s rodinou a přáteli.

Durban Botanic Gardens
 

Durban Botanic Gardens

Durban Botanické zahrady jsou ideálním místem pro odpočinek v přírodě. Tento úchvatný park nabízí návštěvníkům nejen krásné rostliny a květiny, ale také klidné procházky a relaxaci na lavičkách. Park je ideálním místem pro pikniky a procházky s rodinou a přáteli. Navštivte Durban Botanické zahrady a užijte si krásy přírody v srdci města Durban.

Moses Mabhida Stadium
 

Moses Mabhida Stadium

Stadion Moses Mabhida je moderní sportovní areál v Durbanu. Tento stadion je domovským stánkem fotbalového týmu Golden Arrows FC a hostí také další sportovní a kulturní akce. Vystoupejte na vrchol stadionu a užijte si panoramatický výhled na město a oceán. Stadion je pojmenován po významném jihoafrickém politikovi a bojovníkovi za lidská práva, Mosesi Mabhidaovi.

Umgeni River Bird Park
 

Umgeni River Bird Park

Umgeni River Bird Park je oázou klidu uprostřed rušného města Durban. Park nabízí návštěvníkům možnost pozorovat více než 800 druhů ptáků z celého světa. Kromě ptáků zde najdete také malé savce a plazy. Park se nachází v krásné zelené oblasti a nabízí procházky a pikniky v přírodě. Vstupné je velmi přijatelné a vstupenky lze zakoupit online.

Port Natal Maritime Museum
 

Port Natal Maritime Museum

Muzeum námořní historie Port Natal v Durbanu vás zavede do světa mořských dobrodružství a historie přístavu. Prozkoumejte výstavy, které ukazují vývoj lodí a přístavu a uvidíte předměty, které byly používány na moři. Muzeum je ideálním místem pro návštěvu pro všechny milovníky námořní historie a kultury.

Durban - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 9038 km
Nejbližší letiště DUR
28 km od centra
Přímý let
~ 10h 36min
Jihoafrická republika Jihoafrická republika
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
DUR
Durban - Riverside Soofie Mosque and Mausoleum, 50 Lower Bridge Road, Durban
Durban - Riverside Soofie Mosque and Mausoleum, 50 Lower Bridge Road, DurbanMitchell Park ZoouShaka Marine WorldDurban Botanic GardensMoses Mabhida StadiumUmgeni River Bird ParkPort Natal Maritime MuseumDurban Natural Science MuseumMINITOWNKwa Muhle MuseumPhansi MuseumKenneth Stainbank Nature ReserveGolden Mile

Počasí jaro

Březen
Max: 28 °C
Min: 19 °C
Duben
Max: 26 °C
Min: 16 °C
Květen
Max: 25 °C
Min: 13 °C

Počasí léto

Červen
Max: 23 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 23 °C
Min: 9 °C
Srpen
Max: 25 °C
Min: 12 °C

Počasí podzim

Září
Max: 25 °C
Min: 14 °C
Říjen
Max: 25 °C
Min: 16 °C
Listopad
Max: 26 °C
Min: 17 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 27 °C
Min: 18 °C
Leden
Max: 28 °C
Min: 19 °C
Únor
Max: 28 °C
Min: 20 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz