Durban - Riverside Soofie Mosque and Mausoleum, 50 Lower Bridge Road, Durban

Letenky do Durban

Hledáte levné letenky do destinace Durban? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Durban

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Durban navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
1 letiště (DUR)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Durban.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 36min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště King Shaka International Airport se nachází 29 km od centra města Durban.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Durban od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Durban je letiště King Shaka International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: King Shaka International Airport (DUR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Durban je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Durban

K cestě do destinace Durban lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Durban - 22 míst co vidět .

 • Mitchell Park Zoo
   

  Mitchell Park Zoo

  Navštivte Zoo Mitchell Park a poznejte mnoho druhů zvířat, včetně slonů, krokodýlů a plameňáků. Procházejte se krásnými zahradami a užijte si relaxaci v této oáze klidu v centru Durbanu. Děti si zamilují interaktivní zóny a možnost krmení zvířat. Zoo Mitchell Park je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku s partnerem.

 • uShaka Marine World
   

  uShaka Marine World

  uShaka Marine World je největší akvárium v jižní Africe a nabízí mnoho zábavy pro celou rodinu. Najdete zde vodní atrakce, akvárium plné exotických ryb a žraloků, stejně jako divokou přírodu a kulturní zážitky. Navštivte delfinárium a sledujte nádherné představení těchto chytřejších tvorů. Je to skvělé místo pro strávení celého dne s rodinou a přáteli.

 • Durban Botanic Gardens
   

  Durban Botanic Gardens

  Durban Botanické zahrady jsou ideálním místem pro odpočinek v přírodě. Tento úchvatný park nabízí návštěvníkům nejen krásné rostliny a květiny, ale také klidné procházky a relaxaci na lavičkách. Park je ideálním místem pro pikniky a procházky s rodinou a přáteli. Navštivte Durban Botanické zahrady a užijte si krásy přírody v srdci města Durban.

 • Moses Mabhida Stadium
   

  Moses Mabhida Stadium

  Stadion Moses Mabhida je moderní sportovní areál v Durbanu. Tento stadion je domovským stánkem fotbalového týmu Golden Arrows FC a hostí také další sportovní a kulturní akce. Vystoupejte na vrchol stadionu a užijte si panoramatický výhled na město a oceán. Stadion je pojmenován po významném jihoafrickém politikovi a bojovníkovi za lidská práva, Mosesi Mabhidaovi.

 • Umgeni River Bird Park
   

  Umgeni River Bird Park

  Umgeni River Bird Park je oázou klidu uprostřed rušného města Durban. Park nabízí návštěvníkům možnost pozorovat více než 800 druhů ptáků z celého světa. Kromě ptáků zde najdete také malé savce a plazy. Park se nachází v krásné zelené oblasti a nabízí procházky a pikniky v přírodě. Vstupné je velmi přijatelné a vstupenky lze zakoupit online.

Počasí Durban

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Durban

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 24 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 46 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz