Douala průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Douala

KamerunKamerun

Co vidět

 

Doual'art

Navštivte Doual'art, kulturní centrum v Douale. Toto místo je nejen galerií s výstavami místních umělců, ale také místem setkání pro diskuse o současné africké kultuře. Doual'art je symbolem rozvoje kreativity v této oblasti a zároveň důležitým místem pro poznání místního umění. Přijďte a nechte se inspirovat!

 

La Nouvelle Liberté

La Nouvelle Liberté je jedním z nejvýznamnějších památek v Douale. Tento monumentální sochařský komplex vytvořený francouzským sochařem Germainem Zimmermannem připomíná osvobození Kamerunu. Navštivte tento symbol svobody a užijte si nádherný výhled na město a okolní krajinu. La Nouvelle Liberté je skvělým místem pro fotografie a pro odpočinek v klidném prostředí.

 

Palace of the Kings Bell

Palác Kings Bell, také známý jako Ancien Palais des Rois Bell, je historickou památkou v Douale v Kamerunu. Tento impozantní palác byl postaven v roce 1905 a sloužil jako sídlo někdejších kamerunských králů. V současné době slouží jako muzeum a je otevřen pro veřejnost. Navštivte tento nádherný palác a prozkoumejte jeho historii a krásu.

 

Former general Hospital of Douala

Bývalá generální nemocnice v Douale je historickou památkou, kterou nelze minout při návštěvě tohoto města. Tento impozantní komplex budov byl postaven v koloniálním stylu a nabízí fascinující pohled do minulosti. V současné době je bývalá nemocnice uzavřena a čeká na rekonstrukci. Navštivte tento unikátní objekt a prožijte nezapomenutelné dobrodružství v srdci Afriky.

 

Former palace of Justice of Douala

Bývalý palác spravedlnosti v Douale je impozantní budova, která svým návštěvníkům nabízí pohled na místní historii a architekturu. Tento monumentální palác byl postaven v koloniálním stylu a dnes slouží jako muzeum. Uvnitř najdete mnoho zajímavých exponátů, které vám pomohou lépe pochopit historii tohoto města. Navštivte tento unikátní palác a prozkoumejte jeho fascinující interiér!

Placeholder image.
 

Rond-Point Deido

Rond-Point Deido je živé a rušné náměstí v Douale. Nachází se v blízkosti mnoha obchodů, restaurací a trhů, kde si můžete vychutnat místní speciality. Náměstí je také výchozím bodem pro mnoho místních autobusových linek, takže se snadno dostanete do dalších částí města. Užijte si atmosféru Doualy na Rond-Point Deido!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz