Ottawa - Ottawa, Canada.

Průvodce Ottawa

Co vidět v Ottawě. Okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Ottawa

Ottawa, hlavní město Kanady, je malebné město plné historie a krásných parků. Prozkoumejte působivý Kapitol, sídlo kanadské vlády, a nezapomeňte navštívit muzea, jako je Kanadské muzeum historie a válečné muzeum. Vychutnejte si procházku po historickém trhu ByWard, kde můžete ochutnat tradiční kanadské speciality. Projděte se po malebné Ritzau River a zastavte se u nádherných vodopádů Hog's Back. Ottawa vám nabídne přátelskou atmosféru a nezapomenutelné zážitky.

KanadaKanada

Co vidět v Ottawě

Parliament Hill
 

Parliament Hill

Parliament Hill je nejvýznamnější památkou kanadského hlavního města Ottawy. Nachází se na kopci nad řekou Ottawa a nabízí úchvatné výhledy na město. Budovy parlamentu vystavěné v gotickém stylu jsou nejvýraznějším prvkem celého komplexu. Prohlédnout si je můžete při prohlídce, kterou si můžete rezervovat online. Navštivte tento symbol kanadské demokracie a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto historického místa.

Canadian War Museum
 

Canadian War Museum

Kanadské válečné muzeum v Ottawě nabízí fascinující pohled na kanadskou vojenskou historii. V muzeu jsou vystaveny exponáty z první i druhé světové války, korejské války a dalších konfliktů. Návštěvníci se dozví o hrdinských činech kanadských vojáků a budou mít možnost vidět unikátní artefakty. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si bohatou historii Kanady v období válek.

Canadian Museum of Nature
 

Canadian Museum of Nature

Kanadské muzeum přírody v Ottawě nabízí fascinující pohled na přírodní krásy Kanady. Vystavuje největší sbírku kanadských živočichů a rostlin, včetně obřích dinosaurů a mamutů. Muzeum také pořádá interaktivní workshopy pro děti a dospělé. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelnou krásu kanadské přírody na vlastní oči!

Major's Hill Park
 

Major's Hill Park

Park Major's Hill je ideálním místem pro piknik a relaxaci v centru Ottawy. Tento park nabízí krásné výhledy na řeku Ottawa a okolní budovy, včetně parlamentu. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly, jako například Ottawa Bluesfest. Park je zdarma a otevřený po celý rok, takže si ho můžete užít kdykoliv.

Canada Agriculture and Food Museum
 

Canada Agriculture and Food Museum

Navštivte Kanadské zemědělské a potravinářské muzeum v Ottawě a prozkoumejte historii kanadského zemědělství a potravinářství. Muzeum nabízí interaktivní expozice, kde se dozvíte o vývoji kanadského zemědělství a potravinářství, včetně zpracování potravin a chovu zvířat. Pro milovníky gastronomie je zde také ochutnávka tradičních kanadských jídel. Určitě neváhejte navštívit toto unikátní muzeum!

Ottawa - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 6338 km
Nejbližší letiště YOW
0 km od centra
Přímý let
~ 7h 31min
Kanada Kanada
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
YOW
Ottawa - Ottawa, Canada.
Ottawa - Ottawa, Canada.Parliament HillCanadian War MuseumCanadian Museum of NatureNational Gallery of CanadaMajor's Hill ParkCanada Agriculture and Food MuseumRideau HallByward MarketKanadské muzeum civilizaceConfederation SquareThe main conference room inside the Diefenbunker, an underground bunker, to provide continuity of Canada's government activities that were legal and constitutional in case of a nuclear attack.Canada Aviation and Space Museum

Počasí jaro

Březen
Max: 2 °C
Min: -7 °C
Duben
Max: 12 °C
Min: 2 °C
Květen
Max: 19 °C
Min: 8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 24 °C
Min: 13 °C
Červenec
Max: 26 °C
Min: 16 °C
Srpen
Max: 25 °C
Min: 15 °C

Počasí podzim

Září
Max: 21 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 14 °C
Min: 5 °C
Listopad
Max: 6 °C
Min: -1 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: -1 °C
Min: -8 °C
Leden
Max: -4 °C
Min: -13 °C
Únor
Max: -3 °C
Min: -13 °C

Letiště obsluhující Ottawu

Letiště poblíž Ottawy

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz