Ottawa - Ottawa, Canada.

Letenky do Ottawy

Hledáte levné letenky do Ottawy? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ottawa

Ottawa leží ve státě Kanada. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ottawa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Ottawy přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
KanadaKanada

Stručně a jasně

Stát
Kanada
Letiště
1 letiště (YOW)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ottawa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ottawa Macdonald-Cartier International Airport se nachází km od centra města Ottawa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ottawa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ottawa je letiště Ottawa Macdonald-Cartier International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ottawa Macdonald-Cartier International Airport (YOW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ottawa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ottawa

K cestě do destinace Ottawa lze využít 1 letiště.

Co vidět v Ottawě

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 22 míst, co vidět v Ottawě .

 • Parliament Hill
   

  Parliament Hill

  Parliament Hill je nejvýznamnější památkou kanadského hlavního města Ottawy. Nachází se na kopci nad řekou Ottawa a nabízí úchvatné výhledy na město. Budovy parlamentu vystavěné v gotickém stylu jsou nejvýraznějším prvkem celého komplexu. Prohlédnout si je můžete při prohlídce, kterou si můžete rezervovat online. Navštivte tento symbol kanadské demokracie a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto historického místa.

 • Canadian War Museum
   

  Canadian War Museum

  Kanadské válečné muzeum v Ottawě nabízí fascinující pohled na kanadskou vojenskou historii. V muzeu jsou vystaveny exponáty z první i druhé světové války, korejské války a dalších konfliktů. Návštěvníci se dozví o hrdinských činech kanadských vojáků a budou mít možnost vidět unikátní artefakty. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si bohatou historii Kanady v období válek.

 • Canadian Museum of Nature
   

  Canadian Museum of Nature

  Kanadské muzeum přírody v Ottawě nabízí fascinující pohled na přírodní krásy Kanady. Vystavuje největší sbírku kanadských živočichů a rostlin, včetně obřích dinosaurů a mamutů. Muzeum také pořádá interaktivní workshopy pro děti a dospělé. Navštivte toto muzeum a objevte neuvěřitelnou krásu kanadské přírody na vlastní oči!

 • Major's Hill Park
   

  Major's Hill Park

  Park Major's Hill je ideálním místem pro piknik a relaxaci v centru Ottawy. Tento park nabízí krásné výhledy na řeku Ottawa a okolní budovy, včetně parlamentu. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly, jako například Ottawa Bluesfest. Park je zdarma a otevřený po celý rok, takže si ho můžete užít kdykoliv.

Počasí v Ottawě

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ottawa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 47 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz