Praia průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Praia

KapverdyKapverdy

Praia průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

 

Presidential Palace

Prezidentský palác v Praie je sídlem prezidenta Kapverdských ostrovů. Budova je otevřena veřejnosti a nabízí prohlídky s průvodcem. Navštivte palác a podívejte se na krásnou architekturu a historické artefakty. Nezapomeňte si zarezervovat prohlídku dopředu. Prezidentský palác je jednou z nejvýznamnějších památek v Praie.

Placeholder image.
 

Parque 5 de Julho

Parque 5 de Julho je ideálním místem pro odpočinek v centru města Praia. Tento park nabízí klidné prostředí pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Můžete se zde projít kolem krásného jezírka nebo si sednout na lavičku a sledovat místní život. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý den. Navštivte Parque 5 de Julho a užijte si chvíle odpočinku v srdci města.

Placeholder image.
 

Discover santiago island

Ostrov Santiago je jedním z nejkrásnějších míst na Kapverdách. Pláže s bílým pískem a tyrkysovou vodou jsou ideální pro odpočinek a koupání. Díky svému exotickému klimatu, přírodním krásám a bohaté historii se ostrov Santiago stává oblíbenou turistickou destinací. Navštivte město Praia a objevte místní kulturu, tradice a gastronomii. Nezapomeňte ochutnat místní specialitu - Cachupa.

Placeholder image.
 

São Filipe Royal Fortress

Králův hrad São Filipe je historická pevnost nacházející se v hlavním městě Kapverdských ostrovů - Praia. Postavena byla v 16. století portugalskými kolonizátory a sloužila k obraně před pirátskými útoky. Dnes je to oblíbená turistická atrakce s krásným výhledem na pobřeží a okolní ostrovy. Navštivte tuto historickou památku a okusíte atmosféru minulých dob.

Placeholder image.
 

Pelourinho

Pelourinho je historická čtvrť v hlavním městě Kapverdských ostrovů, Praii. Tato barokní čtvrť je plná úzkých uliček a nádherných koloniálních budov. V Pelourinho se nachází mnoho muzeí, galerií a kostelů. Navštivte kostel São Francisco, který je zdobený zlatem a je považován za jednu z nejkrásnějších památek na Kapverdách. V noci se tato čtvrť promění v centrum nočního života s množstvím barů a klubů.

Placeholder image.
 

Lighthouse Dona Maria Pia

Maják Dona Maria Pia je jednou z nejvýznamnějších památek města Praia. Tento maják byl postaven v roce 1881 a sloužil jako navigační bod pro lodě plující po Atlantiku. Dnes je maják otevřen pro veřejnost a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol města a užijte si nezapomenutelný zážitek.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz