Oranjemund průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Oranjemund

NamibieNamibie

Co vidět

Placeholder image.
 

Jasper House Museum

Jasper House Museum je fascinující muzeum, které se nachází v Oranjemundu. Muzeum nabízí pohled na historii města a jeho okolí. Výstavy zahrnují artefakty z doby těžby diamantů a představují život místních obyvatel. Prozkoumejte tento skvělý kus historie a dozvězte se více o tom, co dělá Oranjemund tak unikátním místem pro návštěvu.

Placeholder image.
 

Oranjemund Tourist Information Center

Navštivte Informační centrum pro turisty Oranjemund a získejte užitečné informace o tomto fascinujícím městě. Toto centrum nabízí širokou škálu turistických služeb, včetně map, průvodců a tipů na zajímavá místa v okolí. Pokud hledáte pomoc s plánováním vaší cesty, neváhejte se obrátit na odborníky v Informačním centru pro turisty Oranjemund. Těšíme se na vás!

Placeholder image.
 

Oranjemund

Oranjemund je malebné město v Namibii, které láká na své krásné pláže a klidnou atmosféru. Můžete se projít po městském náměstí, navštívit místní muzeum a ochutnat tradiční jídla v jedné z mnoha restaurací. Pokud máte rádi přírodu, určitě navštivte národní park Namib-Naukluft, který se nachází nedaleko od města. Oranjemund je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí.

Placeholder image.
 

Orange River Kayak Tours

Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství s Orange River Kayak Tours. Tato firma nabízí úžasné výlety na kajaku po řece Orange. Prozkoumejte krásné scenérie a užijte si adrenalinový zážitek. Tato aktivita je vhodná pro všechny věkové kategorie a zkušenostní úrovně. Zarezervujte si svůj výlet již dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství s Orange River Kayak Tours!

Placeholder image.
 

OMD 2030 Tourist Information Center

Navštivte turistické informační centrum OMD 2030 v Oranjemundu, které vám poskytne užitečné informace o místních atrakcích a aktivitách. Podobně jako slavné památky v Barceloně a Miláně, OMD 2030 nabízí nádherné výhledy a zážitky, které si budete pamatovat po celý život. Nezapomeňte se zastavit na pláži Portobello v Edinburghu, která je oblíbeným místem pro koupání a odpočinek.

Placeholder image.
 

Garieb Tours & Safari

Garieb Tours & Safari nabízí nezapomenutelné zážitky při pozorování divokých zvířat v národním parku Sperrgebiet. Výlety jsou vedeny místními průvodci, kteří vám ukážou krásy této oblasti. Užijte si jedinečnou přírodu Namibie a poznejte zvířata, jako jsou sloni, gepardi, lvi a mnoho dalších. Garieb Tours & Safari je tou nejlepší volbou pro vaše safari do Namibie!

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz