Oranjemund průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Oranjemund

Oranjemund je malebné město na jihozápadě Namibie, kde se snoubí přírodní krásy pouště s bohatou historií diamantových dolů. Prozkoumejte tajemnou a působivou krajinu Namibské pouště, která obklopuje město, a vydejte se na prohlídku některého z bývalých dolů. Pěší procházky po pobřeží Orange River nabízí úchvatné výhledy a šanci spatřit vzácnou a rozmanitou zvěř. Oranjemund je skvělou destinací pro milovníky dobrodružství, která zaručuje nezapomenutelné zážitky.

Afrika
NamibieNamibie

Co vidět

Jasper House Museum
 

Jasper House Museum

Jasper House Museum je fascinující muzeum, které se nachází v Oranjemundu. Muzeum nabízí pohled na historii města a jeho okolí. Výstavy zahrnují artefakty z doby těžby diamantů a představují život místních obyvatel. Prozkoumejte tento skvělý kus historie a dozvězte se více o tom, co dělá Oranjemund tak unikátním místem pro návštěvu.

Placeholder image.
 

Oranjemund Tourist Information Center

Navštivte Informační centrum pro turisty Oranjemund a získejte užitečné informace o tomto fascinujícím městě. Toto centrum nabízí širokou škálu turistických služeb, včetně map, průvodců a tipů na zajímavá místa v okolí. Pokud hledáte pomoc s plánováním vaší cesty, neváhejte se obrátit na odborníky v Informačním centru pro turisty Oranjemund. Těšíme se na vás!

Oranjemund
 

Oranjemund

Oranjemund je malebné město v Namibii, které láká na své krásné pláže a klidnou atmosféru. Můžete se projít po městském náměstí, navštívit místní muzeum a ochutnat tradiční jídla v jedné z mnoha restaurací. Pokud máte rádi přírodu, určitě navštivte národní park Namib-Naukluft, který se nachází nedaleko od města. Oranjemund je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí.

Orange River Kayak Tours
 

Orange River Kayak Tours

Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství s Orange River Kayak Tours. Tato firma nabízí úžasné výlety na kajaku po řece Orange. Prozkoumejte krásné scenérie a užijte si adrenalinový zážitek. Tato aktivita je vhodná pro všechny věkové kategorie a zkušenostní úrovně. Zarezervujte si svůj výlet již dnes a zažijte nezapomenutelné dobrodružství s Orange River Kayak Tours!

OMD 2030 Tourist Information Center
 

OMD 2030 Tourist Information Center

Navštivte turistické informační centrum OMD 2030 v Oranjemundu, které vám poskytne užitečné informace o místních atrakcích a aktivitách. Podobně jako slavné památky v Barceloně a Miláně, OMD 2030 nabízí nádherné výhledy a zážitky, které si budete pamatovat po celý život. Nezapomeňte se zastavit na pláži Portobello v Edinburghu, která je oblíbeným místem pro koupání a odpočinek.

Garieb Tours & Safari
 

Garieb Tours & Safari

Garieb Tours & Safari nabízí nezapomenutelné zážitky při pozorování divokých zvířat v národním parku Sperrgebiet. Výlety jsou vedeny místními průvodci, kteří vám ukážou krásy této oblasti. Užijte si jedinečnou přírodu Namibie a poznejte zvířata, jako jsou sloni, gepardi, lvi a mnoho dalších. Garieb Tours & Safari je tou nejlepší volbou pro vaše safari do Namibie!

Oranjemund - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8746 km
Nejbližší letiště OMD
3 km od centra
Přímý let
~ 10h 16min
Namibie Namibie
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
OMD

Počasí jaro

Březen
Max: 29 °C
Min: 16 °C
Duben
Max: 28 °C
Min: 14 °C
Květen
Max: 26 °C
Min: 11 °C

Počasí léto

Červen
Max: 24 °C
Min: 8 °C
Červenec
Max: 23 °C
Min: 8 °C
Srpen
Max: 23 °C
Min: 9 °C

Počasí podzim

Září
Max: 25 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 26 °C
Min: 12 °C
Listopad
Max: 27 °C
Min: 13 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 27 °C
Min: 15 °C
Leden
Max: 28 °C
Min: 16 °C
Únor
Max: 29 °C
Min: 17 °C

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz