Windhoek průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Windhoek

NamibieNamibie

Co vidět

 

Zoo Park

Zoo Park v Windhoeku je skvělým místem pro rodinný výlet. Můžete zde vidět různá zvířata, včetně lvů, slonů a žiraf. Park je dobře udržovaný a nabízí pohodlné prohlídky. Děti si zde mohou hrát na dětských hřištích a všichni mohou relaxovat na trávě. Navštivte Zoo Park a zažijte nezapomenutelný den v přírodě!

 

Christuskirche

Christuskirche je nejvýznamnější kostel v Namibii. Tento nádherný kostel s bílou fasádou a zvonovou věží se nachází v samém srdci Windhoeku. Vstupte dovnitř a obdivujte nádherné vitráže a krásné sochy. Při návštěvě Windhoeku určitě nevynechejte tuto historickou památku, která představuje důležitou část namibijského kulturního dědictví.

 

Independence Museum

Muzeum nezávislosti v Windhoeku je jedním z nejvýznamnějších muzeí Namibie. Vystavuje historické artefakty a dokumenty týkající se boje za nezávislost Namibie. Návštěvníci se dozví o životě a díle významných osobností, kteří se podíleli na boji za nezávislost. Muzeum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Namibie a jejího boje za svobodu.

wikimedia.org
 

Namibia Craft Centre

Namibské řemeslnické centrum nabízí jedinečné zážitky pro milovníky umění. Objevujte ručně vyráběné suvenýry, jako jsou kachlové vázy a košíky z palmových listů. Centrum podporuje místní komunitu a nabízí návštěvníkům možnost vidět řemeslníky při práci. Navštivte Namibské řemeslnické centrum a odvezte si domů kousek Namibie v podobě originálního uměleckého díla.

 

Parliament Gardens

Park Parlamentu je ideálním místem pro odpočinek uprostřed města Windhoek. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí, kde si můžete užít krásné výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky přírody a fotografování je toto místo nezapomenutelný zážitek. Navštivte Park Parlamentu a užijte si klidný odpočinek v srdci Namibie.

Placeholder image.
 

Avis Dam Nature Reserve

Přírodní rezervace Avis Dam je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného města Windhoeku. Nachází se zde překrásná příroda, kde můžete pozorovat mnoho druhů ptáků a jiných zvířat. Procházejte se po přírodních stezkách, kde se můžete nechat unášet krásným výhledem na okolní krajinu. Relaxujte u jezera Avis Dam a užijte si klid a ticho, které zde panuje.

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 27 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz