Port Moresby - Urban sustainability analysis of the greater urban area of the city using the 'Circles of Sustainability' method of the UN Global Compact Cities…

Port Moresby průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Port Moresby

Port Moresby je hlavní město malebného tichomořského státu Papua Nová Guinea. Toto exotické město nabízí jedinečnou kombinaci moderny a tradiční kultury, s překrásnými zátokami a nedotčenými plážemi. Navštivte Moresby Arts Theatre nebo pokračujte k místní tržnici s výrobky řemeslníků. Shlédněte i místní faunu v parku Varirata či národním parku Moitaka. Je skvělým výchozím bodem pro prozkoumání neokoukaných rájových ostrovů v této rozmanité části světa.

Papua-Nová GuineaPapua-Nová Guinea

Co vidět

500px Photo ID: 79113819 -
 

Port Moresby Nature Park

Port Moresby Nature Park je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se nedaleko centra města Port Moresby a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů domorodých zvířat a rostlin. Park je velmi dobře udržovaný a má mnoho stezek, které vás provedou skrz krásné zelené oblasti. Tento park je skvělým místem pro pikniky a pro relaxaci v přírodě po celodenním objevování města.

Adventure Park PNG
 

Adventure Park PNG

Navštivte dobrodružný park PNG v Port Moresby a užijte si adrenalinové zážitky v přírodě. Park nabízí různé aktivity jako například horolezectví, zipline, kajak, bungee jumping a mnoho dalšího. Vstupné je přijatelné a peníze jdou na podporu parku. Pro milovníky dobrodružství a přírody je návštěva tohoto parku nezapomenutelným zážitkem.

Bomana War Cemetery
 

Bomana War Cemetery

Bomana War Cemetery je posvátným místem, kde jsou pohřbeni vojáci, kteří padli během druhé světové války v Papui Nové Guineji. Toto místo připomíná oběti a hrdinství těch, kteří bojovali za svobodu. Návštěva tohoto hřbitova je velmi dojemným a respektujícím zážitkem a připomínkou historie této oblasti.

National Orchid Garden
 

National Orchid Garden

Národní orchidejová zahrada je jednou z nejkrásnějších atrakcí v Port Moresby. Tato nádherná zahrada je domovem pro více než 3 000 druhů orchidejí a dalších rostlin. Procházka tímto okouzlujícím parkem je skvělým způsobem, jak si užít krásu přírody a uvolnit se v klidném prostředí. Určitě neváhejte navštívit tuto zahradu, pokud hledáte klidné místo k relaxaci v Port Moresby.

National Parliament House
 

National Parliament House

Národní parlament je hlavním politickým centrem Port Moresby. Tento moderní komplex navržený architektem Peterem Tonkinsem je symbolem nezávislosti Papua Nové Guiney. Navštivte tento významný symbol a prohlédněte si jeho unikátní architekturu a vnitřní prostory. Budete ohromeni historií a kulturou tohoto krásného místa.

Port Moresby - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 13762 km
Nejbližší letiště POM
8 km od centra
Přímý let
~ 15h 58min
Papua-Nová Guinea Papua-Nová Guinea
Časový posun proti ČR
+9h
Obsluhující letiště
POM
Port Moresby - Urban sustainability analysis of the greater urban area of the city using the 'Circles of Sustainability' method of the UN Global Compact Cities…
Port Moresby - Urban sustainability analysis of the greater urban area of the city using the 'Circles of Sustainability' method of the UN Global Compact Cities…500px Photo ID: 79113819 -Papua New Guinea National Museum and Art GalleryAdventure Park PNGBomana War CemeteryNational Orchid GardenNational Parliament HouseSaint Mary's Catholic CathedralMitybytes Multi servicesCoronation Park Port Moresby

Počasí jaro

Březen
Max: 30 °C
Min: 24 °C
Duben
Max: 30 °C
Min: 24 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 23 °C

Počasí léto

Červen
Max: 28 °C
Min: 23 °C
Červenec
Max: 28 °C
Min: 22 °C
Srpen
Max: 28 °C
Min: 22 °C

Počasí podzim

Září
Max: 29 °C
Min: 22 °C
Říjen
Max: 30 °C
Min: 23 °C
Listopad
Max: 31 °C
Min: 23 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 31 °C
Min: 24 °C
Leden
Max: 31 °C
Min: 24 °C
Únor
Max: 31 °C
Min: 24 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 40 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz