Port Moresby - Urban sustainability analysis of the greater urban area of the city using the 'Circles of Sustainability' method of the UN Global Compact Cities…

Letenky do Port Moresby

Hledáte levné letenky do destinace Port Moresby? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Port Moresby

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Port Moresby navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Papua-Nová GuineaPapua-Nová Guinea

Stručně a jasně

Stát
Papua-Nová Guinea
Letiště
1 letiště (POM)
Časový posun
+9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Port Moresby.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 15.971020362444444 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Port Moresby Jacksons International Airport se nachází 9 km od centra města Port Moresby.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Port Moresby od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Port Moresby je letiště Port Moresby Jacksons International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Port Moresby Jacksons International Airport (POM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Port Moresby je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Port Moresby

K cestě do destinace Port Moresby lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Port Moresby - 13 míst co vidět .

 • 500px Photo ID: 79113819 -
   

  Port Moresby Nature Park

  Port Moresby Nature Park je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se nedaleko centra města Port Moresby a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů domorodých zvířat a rostlin. Park je velmi dobře udržovaný a má mnoho stezek, které vás provedou skrz krásné zelené oblasti. Tento park je skvělým místem pro pikniky a pro relaxaci v přírodě po celodenním objevování města.

 • Adventure Park PNG
   

  Adventure Park PNG

  Navštivte dobrodružný park PNG v Port Moresby a užijte si adrenalinové zážitky v přírodě. Park nabízí různé aktivity jako například horolezectví, zipline, kajak, bungee jumping a mnoho dalšího. Vstupné je přijatelné a peníze jdou na podporu parku. Pro milovníky dobrodružství a přírody je návštěva tohoto parku nezapomenutelným zážitkem.

 • Bomana War Cemetery
   

  Bomana War Cemetery

  Bomana War Cemetery je posvátným místem, kde jsou pohřbeni vojáci, kteří padli během druhé světové války v Papui Nové Guineji. Toto místo připomíná oběti a hrdinství těch, kteří bojovali za svobodu. Návštěva tohoto hřbitova je velmi dojemným a respektujícím zážitkem a připomínkou historie této oblasti.

 • National Orchid Garden
   

  National Orchid Garden

  Národní orchidejová zahrada je jednou z nejkrásnějších atrakcí v Port Moresby. Tato nádherná zahrada je domovem pro více než 3 000 druhů orchidejí a dalších rostlin. Procházka tímto okouzlujícím parkem je skvělým způsobem, jak si užít krásu přírody a uvolnit se v klidném prostředí. Určitě neváhejte navštívit tuto zahradu, pokud hledáte klidné místo k relaxaci v Port Moresby.

Počasí Port Moresby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Port Moresby

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz