Corvo průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Corvo

Corvo je malebné městečko ležící na stejnojmenném ostrově, který je součástí Azorského souostroví. Unikátní krajina, přírodní krásy a poklidná atmosféra lákají milovníky klidu a odpočinku. Návštěvníci si mohou užít procházku po nádherných zelených úbočích či pozorovat vzácné druhy ptactva. Nezapomeňte ochutnat místní speciality v podobě čerstvých ryb a mořských plodů. Zhlédněte tajemný kráter Caldeirão a pokračujte k majáku Ponta do Marco, odkud se naskýtá úžasný výhled na oceán.

Evropa
PortugalskoPortugalsko

Co vidět

Aldeia do Talasnal
 

Aldeia do Talasnal

Aldeia do Talasnal je malebná horská vesnice na ostrově Corvo. Tato vesnice je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Užijte si klidnou atmosféru a procházky po okolní přírodě. Navštivte místní restaurace a ochutnejte tradiční kuchyni. Aldeia do Talasnal je skvělým místem pro odpočinek od každodenního shonu a prozkoumání krás ostrova Corvo.

Castle of Lousã
 

Castle of Lousã

Hrad Lousã je největší a nejzachovalejší hrad v regionu. Nachází se na kopci s nádherným výhledem na okolní krajinu. Hrad byl postaven v 11. století a sloužil jako obranná pevnost. Dnes je otevřen pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem. Navštivte tento historický klenot a prozkoumejte jeho tajemství a krásu.

Praia Fluvial da Senhora de Piedade
 

Praia Fluvial da Senhora de Piedade

Praia Fluvial da Senhora de Piedade je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Tento krásný plážový úsek je obklopen zelení a nabízí návštěvníkům možnost koupání v čisté vodě. Pokud hledáte klidné místo, kde si užít krásy přírody, Praia Fluvial da Senhora de Piedade je pro vás tou správnou volbou. Navštivte toto místo a užijte si okouzlující atmosféru přírody v plné kráse.

mnstatic.com
 

Castelo de Penela

Navštivte hrad Castelo de Penela a ponořte se do historie Portugalska. Tento středověký hrad se nachází v malebném prostředí a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte jeho mohutné zdi a věže a oceníte jeho význam pro portugalskou historii. Nezapomeňte se vyfotit u vstupu do hradu a pochlubit se svými dojmy ze svého výletu na sociálních sítích.

Cascata da Pedra da Ferida
 

Cascata da Pedra da Ferida

Cascata da Pedra da Ferida je nádherný vodopád na ostrově Corvo. Tento přírodní skvost je skrytý v zeleni a tvoří impozantní kaskádu. Pro milovníky turistiky je to perfektní místo k návštěvě. Zdejší klid a krása vás okouzlí a nabídne nezapomenutelný zážitek z vaší cesty na Azorské ostrovy.

Aldeia de Gondramaz
 

Aldeia de Gondramaz

Aldeia de Gondramaz je kouzelná vesnička v Portugalsku, která vás ohromí svou krásou a autenticitou. Užijte si procházku úzkými uličkami obklopenými kamennými domy a vychutnejte si výhledy na okolní krajiny. Navštivte tradiční řemeslné dílny, kde můžete zakoupit místní výrobky a ochutnat místní speciality. Aldeia de Gondramaz je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí.

Corvo - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 3703 km
Nejbližší letiště CVU
3 km od centra
Přímý let
~ 4h 53min
Portugalsko Portugalsko
Časový posun proti ČR
-2h
Obsluhující letiště
CVU

Počasí jaro

Březen
Max: 18 °C
Min: 8 °C
Duben
Max: 18 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 21 °C
Min: 12 °C

Počasí léto

Červen
Max: 25 °C
Min: 14 °C
Červenec
Max: 28 °C
Min: 15 °C
Srpen
Max: 28 °C
Min: 16 °C

Počasí podzim

Září
Max: 26 °C
Min: 15 °C
Říjen
Max: 22 °C
Min: 13 °C
Listopad
Max: 17 °C
Min: 10 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 15 °C
Min: 8 °C
Leden
Max: 14 °C
Min: 7 °C
Únor
Max: 15 °C
Min: 7 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz