Valverde

Valverde průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Valverde

ŠpanělskoŠpanělsko

Co vidět

Placeholder image.
 

Pozo de Las Calcosas

Pozo de Las Calcosas je oblíbeným místem pro ty, kteří chtějí uniknout z města a užít si klidnou atmosféru. Tento přírodní bazén s křišťálově čistou vodou se nachází na ostrově El Hierro a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Vstup do bazénu je zdarma a je ideálním místem pro piknik nebo relaxaci s rodinou a přáteli.

Placeholder image.
 

El Tamaduste

El Tamaduste je malebné městečko na ostrově El Hierro, které láká na svůj klid a krásné pláže. Tuto oblast objevili první osadníci z Afriky a dnes zde můžete vidět stopy jejich kultury. Pro milovníky potápění je zde připraveno množství potápěčských míst, kde můžete objevovat úžasný podmořský svět. Navštivte El Tamaduste a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v krásném prostředí Kanárských ostrovů.

Placeholder image.
 

Interpretation Center Tree Garoé

Navštivte Centrum interpretace stromu Garoé ve Valverde a objevte tajemství jednoho z nejvýznamnějších stromů na Kanárských ostrovech. Tento strom byl pro obyvatele ostrova El Hierro velmi důležitý a považovali ho za posvátný. V centru se dozvíte více o historii a významu tohoto stromu a jeho vlivu na život na ostrově.

Placeholder image.
 

Ecomuseum of Guinea

Ecomuzeum Guiney nabízí jedinečný pohled na historii místních obyvatel. Návštěvníci se dozvědí o tradičním způsobu života místních obyvatel a o ochraně přírodního prostředí. Expozice zahrnuje ručně vyráběné výrobky, nástroje a zemědělské techniky.

 

Plaza del Torico

Plaza del Torico je nádherné náměstí v centru Valverde. Obklopeno historickými budovami, nabízí klidné místo k posezení a pozorování místního života. Každý rok se zde konají různé kulturní akce a slavnosti, včetně tradičních korid. Pro cestovatele, kteří hledají autentický španělský zážitek, je Plaza del Torico nevynechatelnou zastávkou na jejich cestě.

 

Dinopolis

Dinopolis vás zavede do světa dinosaurů, kde se dozvíte vše o těchto fascinujících tvorech. Prozkoumejte interaktivní expozice, sledujte živé představení a vydejte se na dobrodružnou cestu časem. Dinopolis je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny, kteří mají zájem o paleontologii a historii naší planety. Navštivte Dinopolis a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 25 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz