Valverde

Valverde průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Valverde

Valverde je malebné město, které zaujme svým příjemným kouzlem. Pro své malebné uličky a půvabné náměstí zde naleznete celou řadu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality a vína. Navštivte historický kostel, prozkoumejte místní galerie a užijte si čas v jednom z parků, které nabízí klid a pohodu. Valverde je ideální destinací jak pro romantický víkend, tak pro objevování malebného okolí a krás přírody.

Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Co vidět

Pozo de Las Calcosas
 

Pozo de Las Calcosas

Pozo de Las Calcosas je oblíbeným místem pro ty, kteří chtějí uniknout z města a užít si klidnou atmosféru. Tento přírodní bazén s křišťálově čistou vodou se nachází na ostrově El Hierro a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Vstup do bazénu je zdarma a je ideálním místem pro piknik nebo relaxaci s rodinou a přáteli.

El Tamaduste
 

El Tamaduste

El Tamaduste je malebné městečko na ostrově El Hierro, které láká na svůj klid a krásné pláže. Tuto oblast objevili první osadníci z Afriky a dnes zde můžete vidět stopy jejich kultury. Pro milovníky potápění je zde připraveno množství potápěčských míst, kde můžete objevovat úžasný podmořský svět. Navštivte El Tamaduste a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v krásném prostředí Kanárských ostrovů.

Interpretation Center Tree Garoé
 

Interpretation Center Tree Garoé

Navštivte Centrum interpretace stromu Garoé ve Valverde a objevte tajemství jednoho z nejvýznamnějších stromů na Kanárských ostrovech. Tento strom byl pro obyvatele ostrova El Hierro velmi důležitý a považovali ho za posvátný. V centru se dozvíte více o historii a významu tohoto stromu a jeho vlivu na život na ostrově.

Ecomuseum of Guinea
 

Ecomuseum of Guinea

Ecomuzeum Guiney nabízí jedinečný pohled na historii místních obyvatel. Návštěvníci se dozvědí o tradičním způsobu života místních obyvatel a o ochraně přírodního prostředí. Expozice zahrnuje ručně vyráběné výrobky, nástroje a zemědělské techniky.

Plaza del Torico
 

Plaza del Torico

Plaza del Torico je nádherné náměstí v centru Valverde. Obklopeno historickými budovami, nabízí klidné místo k posezení a pozorování místního života. Každý rok se zde konají různé kulturní akce a slavnosti, včetně tradičních korid. Pro cestovatele, kteří hledají autentický španělský zážitek, je Plaza del Torico nevynechatelnou zastávkou na jejich cestě.

Dinopolis
 

Dinopolis

Dinopolis vás zavede do světa dinosaurů, kde se dozvíte vše o těchto fascinujících tvorech. Prozkoumejte interaktivní expozice, sledujte živé představení a vydejte se na dobrodružnou cestu časem. Dinopolis je ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny, kteří mají zájem o paleontologii a historii naší planety. Navštivte Dinopolis a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Valverde - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 3684 km
Nejbližší letiště VDE
5 km od centra
Přímý let
~ 4h 52min
Španělsko Španělsko
Časový posun proti ČR
-1h
Obsluhující letiště
VDE
Valverde
ValverdePozo de Las CalcosasEl TamadusteInterpretation Center Tree GaroéEcomuseum of GuineaPlaza del ToricoDinopolisEscalinata del OvaloMirador de Jinama

Počasí jaro

Březen
Max: 14 °C
Min: 13 °C
Duben
Max: 15 °C
Min: 13 °C
Květen
Max: 15 °C
Min: 14 °C

Počasí léto

Červen
Max: 17 °C
Min: 15 °C
Červenec
Max: 18 °C
Min: 16 °C
Srpen
Max: 19 °C
Min: 17 °C

Počasí podzim

Září
Max: 19 °C
Min: 18 °C
Říjen
Max: 19 °C
Min: 18 °C
Listopad
Max: 18 °C
Min: 16 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 16 °C
Min: 15 °C
Leden
Max: 15 °C
Min: 14 °C
Únor
Max: 14 °C
Min: 13 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 6 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz