Albuquerque průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Albuquerque

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Indian Pueblo Cultural Center

Indian Pueblo Cultural Center v Albuquerque nabízí jedinečnou možnost poznat historii a kulturu původních obyvatel Nového Mexika. V muzeu se dozvíte více o tradičním způsobu života a řemeslech. Navštivte také restauraci, která nabízí tradiční jídla z oblasti Pueblo. Prohlédněte si také výstavy a ukázky tance a hudby, které jsou součástí kulturního dědictví těchto lidí.

 

New Mexico Museum of Natural History and Science

New Mexico Museum of Natural History and Science v Albuquerque nabízí fascinující pohled na historii Země a slunce. Vystavuje vzácné fosilie dinosaurů, kosmické kamery a mnoho dalších exponátů. Návštěvníci se mohou projít po replikách jeskyní a pozorovat živé zvířata. Vstupné je velmi přijatelné a každá návštěva přináší nové objevy a poznatky.

 

Explora

Explora je vědecké centrum a muzeum pro děti v Albuquerque. Nabízí interaktivní výstavy a experimenty, které pomáhají objevovat svět kolem nás. Prozkoumejte tajemství fyziky, chemie, biologie a dalších vědních oblastí. Explora je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří chtějí strávit odpoledne plné zábavy a učení.

 

National Hispanic Cultural Center

Navštivte Národní hispánské kulturní centrum v Albuquerque a objevte pestrou kulturní scénu hispánského světa. Centrum nabízí přehlídky uměleckých děl, divadelní představení a mnoho dalšího. Vstupné je zdarma, ale pokud chcete podpořit kulturní dědictví, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Nechte se unést atmosférou a získejte nezapomenutelný zážitek z návštěvy tohoto kulturního centra.

 

Sandia Peak Tramway

Vydejte se na nezapomenutelnou jízdu lanovkou na vrchol Sandia Peak v Albuquerque. Zde si užijete úchvatné panoramatické výhledy na město a okolní krajinu. Výlet na vrchol hory je ideální pro milovníky přírody a outdoorové aktivity. Lanovka na Sandia Peak je jednou z nejoblíbenějších atrakcí města.

 

Petroglyph National Monument

Národní památník Petroglyph v Albuquerque je neuvěřitelným zdrojem kultury a historie. Skalní petroglyfy, které zde najdete, jsou posvátné pro původní obyvatele a poskytují jedinečný pohled na minulost. Prozkoumejte tuto úchvatnou oblast a objevte tajemství, která se zde skrývají.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz