Letenky do Albuquerque

Hledáte levné letenky do destinace Albuquerque? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Albuquerque

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Albuquerque navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (ABQ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Albuquerque.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Albuquerque International Sunport Airport se nachází 5 km od centra města Albuquerque.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Albuquerque od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Albuquerque je letiště Albuquerque International Sunport Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Albuquerque International Sunport Airport (ABQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Albuquerque je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Albuquerque

K cestě do destinace Albuquerque lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Albuquerque - 26 míst co vidět .

 •  

  Indian Pueblo Cultural Center

  Indian Pueblo Cultural Center v Albuquerque nabízí jedinečnou možnost poznat historii a kulturu původních obyvatel Nového Mexika. V muzeu se dozvíte více o tradičním způsobu života a řemeslech. Navštivte také restauraci, která nabízí tradiční jídla z oblasti Pueblo. Prohlédněte si také výstavy a ukázky tance a hudby, které jsou součástí kulturního dědictví těchto lidí.

 •  

  New Mexico Museum of Natural History and Science

  New Mexico Museum of Natural History and Science v Albuquerque nabízí fascinující pohled na historii Země a slunce. Vystavuje vzácné fosilie dinosaurů, kosmické kamery a mnoho dalších exponátů. Návštěvníci se mohou projít po replikách jeskyní a pozorovat živé zvířata. Vstupné je velmi přijatelné a každá návštěva přináší nové objevy a poznatky.

 •  

  Explora

  Explora je vědecké centrum a muzeum pro děti v Albuquerque. Nabízí interaktivní výstavy a experimenty, které pomáhají objevovat svět kolem nás. Prozkoumejte tajemství fyziky, chemie, biologie a dalších vědních oblastí. Explora je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří chtějí strávit odpoledne plné zábavy a učení.

 •  

  National Hispanic Cultural Center

  Navštivte Národní hispánské kulturní centrum v Albuquerque a objevte pestrou kulturní scénu hispánského světa. Centrum nabízí přehlídky uměleckých děl, divadelní představení a mnoho dalšího. Vstupné je zdarma, ale pokud chcete podpořit kulturní dědictví, můžete přispět dobrovolným příspěvkem. Nechte se unést atmosférou a získejte nezapomenutelný zážitek z návštěvy tohoto kulturního centra.

 •  

  Sandia Peak Tramway

  Vydejte se na nezapomenutelnou jízdu lanovkou na vrchol Sandia Peak v Albuquerque. Zde si užijete úchvatné panoramatické výhledy na město a okolní krajinu. Výlet na vrchol hory je ideální pro milovníky přírody a outdoorové aktivity. Lanovka na Sandia Peak je jednou z nejoblíbenějších atrakcí města.

Počasí Albuquerque

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Albuquerque

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz