Colorado Springs průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Colorado Springs

Spojené státySpojené státy

Co vidět

View of Colorado Springs from Will Rogers Shrine of the Sun
 

Will Rogers Shrine of the Sun

Will Rogers Shrine of the Sun je impozantní památník v Coloradu Springs, který byl postaven na počest slavného amerického herce a humoristy Willa Rogerse. Vysoko na kopci Cheyenne Mountain se nachází tato nádherná stavba s výhledem na panoramatické výhledy na celé město. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný zážitek a nádherné výhledy na Coloradu Springs.

 

Garden of the Gods

Zahrada bohů v Coloradu je neuvěřitelným přírodním divem, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí úžasné skalní útvary, které se tyčí do nebe a vytvářejí nádhernou kulisu pro procházky a pěší túry. Užijte si výhled na horu Pikes Peak a okolní krajinu. Park je zdarma a otevřený celoročně. Navštivte Zahrady bohů a užijte si přírodu v jejích nejkrásnějších podobách!

 

Cheyenne Mountain Zoo

Cheyenne Mountain Zoo je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Colorado Springs. Tento nejvyšší zoo v Americe nabízí nejen pohled na více než 750 zvířat, ale také nádherné výhledy na město a okolní hory. Určitě navštivte interaktivní výstavy a projděte se po krásných zahradách. Pro zvířata a návštěvníky je zde připraveno mnoho zábavy a dobrodružství.

 

Peterson Air and Space Museum

Petersonovo muzeum letectví a kosmonautiky v Coloradu Springs nabízí neuvěřitelné pohledy na letadla a kosmické lodě. Muzeum se nachází na základně Peterson Air Force Base a nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie. Prohlédněte si historické letouny a kosmické artefakty a dozvězte se více o historii letectví a kosmonautiky v USA.

Mural at File:CSFA .jpg
 

Colorado Springs Fine Arts Center

Colorado Springs Fine Arts Center je umělecké centrum s více než 100 letou historií, které nabízí výstavy, divadelní představení a koncerty. Nachází se v centru města a je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v regionu. Prozkoumejte sbírky moderního umění a užijte si nezapomenutelný zážitek z umění a kultury v Coloradu Springs.

 

Colorado Springs Pioneers Museum

Colorado Springs Pioneers Museum je must-see atrakce pro milovníky historie. Nachází se v centru města a nabízí fascinující příběhy o průkopnících, kteří založili Colorado Springs. Muzeum obsahuje více než 60 000 předmětů, včetně historických fotografií, uměleckých děl a artefaktů. Vstup do muzea je zdarma a je otevřeno od úterý do soboty od 10 do 17 hodin.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz