Denver průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Denver

Spojené státySpojené státy

Co vidět

 

Denver Art Museum

Denver Art Museum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v západních Spojených státech. Muzeum má rozsáhlou sbírku uměleckých děl od amerických a indiánských umělců, stejně jako od umělců z celého světa. Navštivte Denver Art Museum a prohlédněte si jedinečné artefakty, obrazy a sochy, které vás přenesou do světa umění a kultury.

 

Denver Museum of Nature & Science

Denver Museum of Nature & Science je největší muzeum svého druhu na západě USA. Nabízí fascinující výstavy z oblasti přírodní historie, světa dinosaurů, vesmíru a mnoho dalšího. Muzeum je ideálním místem pro rodinný výlet, kde si děti mohou hrát a učit se zároveň. Navštivte také planetárium a nechte se unést do vesmírných hlubin. Denver Museum of Nature & Science je skvělou volbou pro všechny milovníky přírody a vědy.

 

Denver Botanic Gardens

Denver Botanic Gardens patří mezi nejkrásnější botanické zahrady v Americe. Rozprostírá se na ploše 9 hektarů a nabízí návštěvníkům překrásné rostliny a květiny z celého světa. Kromě toho si zde můžete vychutnat klid a ticho, které vám pomohou uvolnit se od každodenního shonu. Pro milovníky přírody je Denver Botanic Gardens ideálním místem k relaxaci a odpočinku.

 

Colorado State Capitol

Kapitol státu Colorado je jednou z nejvýznamnějších památek v Denveru. Tento impozantní budova s elegantním designem nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii a politiku státu Colorado. Výhled z vrcholku budovy nabízí panoramatické výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte Kapitol státu Colorado a prožijte jedinečnou zkušenost v srdci Denveru.

 

Confluence Park

Confluence Park je skvělým místem k procházkám a relaxaci v srdci Denveru. Nachází se na soutoku řek Cherry Creek a South Platte River a nabízí nádherné výhledy na město. Park má mnoho stezek pro pěší, cyklisty a běžce, stejně jako mnoho zelených ploch pro pikniky a odpočinek. Navštivte Confluence Park a užijte si krásy přírody v centru města.

 

Wings Over the Rockies Air & Space Museum

Wings Over the Rockies Air & Space Museum je fascinující muzeum, které vás zavede do světa letectví a kosmonautiky. Najdete zde mnoho zajímavých exponátů, jako jsou letadla, helikoptéry, kosmické lodi a další. Vstupte dovnitř a prozkoumejte historii letectví a kosmonautiky, která změnila svět. Muzeum se nachází v Denveru, v srdci Spojených států amerických.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz