Letenky do Colorado Springs

Hledáte levné letenky do destinace Colorado Springs? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Colorado Springs

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Colorado Springs navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (COS)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Colorado Springs.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště City of Colorado Springs Municipal Airport se nachází 11 km od centra města Colorado Springs.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Colorado Springs od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Colorado Springs je letiště City of Colorado Springs Municipal Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: City of Colorado Springs Municipal Airport (COS)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Colorado Springs je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Colorado Springs

K cestě do destinace Colorado Springs lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Colorado Springs - 26 míst co vidět .

 • View of Colorado Springs from Will Rogers Shrine of the Sun
   

  Will Rogers Shrine of the Sun

  Will Rogers Shrine of the Sun je impozantní památník v Coloradu Springs, který byl postaven na počest slavného amerického herce a humoristy Willa Rogerse. Vysoko na kopci Cheyenne Mountain se nachází tato nádherná stavba s výhledem na panoramatické výhledy na celé město. Navštivte toto místo a užijte si nezapomenutelný zážitek a nádherné výhledy na Coloradu Springs.

 •  

  Garden of the Gods

  Zahrada bohů v Coloradu je neuvěřitelným přírodním divem, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí úžasné skalní útvary, které se tyčí do nebe a vytvářejí nádhernou kulisu pro procházky a pěší túry. Užijte si výhled na horu Pikes Peak a okolní krajinu. Park je zdarma a otevřený celoročně. Navštivte Zahrady bohů a užijte si přírodu v jejích nejkrásnějších podobách!

 •  

  Cheyenne Mountain Zoo

  Cheyenne Mountain Zoo je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Colorado Springs. Tento nejvyšší zoo v Americe nabízí nejen pohled na více než 750 zvířat, ale také nádherné výhledy na město a okolní hory. Určitě navštivte interaktivní výstavy a projděte se po krásných zahradách. Pro zvířata a návštěvníky je zde připraveno mnoho zábavy a dobrodružství.

 •  

  Peterson Air and Space Museum

  Petersonovo muzeum letectví a kosmonautiky v Coloradu Springs nabízí neuvěřitelné pohledy na letadla a kosmické lodě. Muzeum se nachází na základně Peterson Air Force Base a nabízí nezapomenutelné zážitky pro všechny věkové kategorie. Prohlédněte si historické letouny a kosmické artefakty a dozvězte se více o historii letectví a kosmonautiky v USA.

 • Mural at File:CSFA .jpg
   

  Colorado Springs Fine Arts Center

  Colorado Springs Fine Arts Center je umělecké centrum s více než 100 letou historií, které nabízí výstavy, divadelní představení a koncerty. Nachází se v centru města a je jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí v regionu. Prozkoumejte sbírky moderního umění a užijte si nezapomenutelný zážitek z umění a kultury v Coloradu Springs.

Počasí Colorado Springs

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Colorado Springs

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz