Tallahassee - Tallahassee, Florida: Calhoun Street Historic District

Tallahassee průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Tallahassee

Tallahassee, hlavní město amerického státu Florida, je známé svou bohatou historií a univerzitní atmosférou. Navštivte zdejší historické centrum, kde naleznete Kapitol Spojených států amerických a Muzeum floridské historie. Pro milovníky přírody doporučujeme exkurzi do parku Alfred B. Maclay Gardens či objevování přírodní rezervace St. Marks. Pro zážitky za vzděláním se neváhejte zúčastnit veřejných akcí na Florida State University a odpočiňte si ve vládním centru s panoramatickým výhledem na celé město.

Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Co vidět

A boardwalk over Bald Cypress (Taxodium distichum) swamp forest habitat.
 

Tallahassee Museum

Tallahassee Museum je jedním z nejlepších muzeí v Tallahassee, nabízející nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. S rozsáhlými sbírkami historických a přírodních artefaktů a s více než 50 akry lesů a zvířat, je to skvělé místo k prozkoumání historie a přírody. Navštivte Tallahassee Museum a objevte fascinující svět, který vás zaujme a bude vám připomínat vaši návštěvu na Floridě po celý život.

New and old Florida State Capitol buildings, Tallahassee. Photo by Infrogmation, March 2006
 

Florida Historic Capitol Museum

Florida Historic Capitol Museum je skvělým místem pro milovníky historie. Nachází se v centru Tallahassee a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii Floridy. Muzeum se nachází v budově, která kdysi sloužila jako sídlo floridského zákonodárného sboru. Zde můžete vidět mnoho výstav, které ukazují vývoj Floridy a jejího zákonodárství. Určitě stojí za návštěvu!

Goodwood Museum & Gardens
 

Goodwood Museum & Gardens

Goodwood Museum & Gardens je krásné místo, které stojí za návštěvu v Tallahassee. Tento muzeum a zahrady nabízejí příjemné procházky a pohledy na historické budovy a krásnou přírodu. Uvnitř muzea můžete vidět mnoho výstav a artefaktů, které ukazují historii tohoto místa. Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek a relaxaci, Goodwood Museum & Gardens je skvělou volbou pro vás.

Mission San Luis de Apalachee, Tallahassee, Florida
 

Mission San Luis de Apalachee

Mission San Luis de Apalachee je historická misie v Tallahassee, která byla založena v roce 1633. Toto místo nabízí fascinující pohled do minulosti, když se návštěvníci procházejí rušným obchodním centrem a obytnými oblastmi, kde žili domorodí Američané a španělští misionáři. Misie také nabízí mnoho programů a akcí, které vám umožní prozkoumat historii a kulturu Apalachee a španělské koloniální éry na Floridě.

Cascades Park
 

Cascades Park

Cascades Park je ideálním místem pro odpočinek v srdci Tallahassee. Tento park nabízí nádhernou přírodu, kde se můžete projít po krásných stezkách nebo si užít piknik s rodinou a přáteli. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, nabízí park také cyklistické a běžecké trasy. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý rok. Navštivte Cascades Park a užijte si krásy Floridy v plné parádě!

Tallahassee, Florida: John Gilmore Riley House
 

John G. Riley House & Museum

John G. Riley House & Museum je historický dům a muzeum v Tallahassee, který ukazuje život Afroameričanů v období segregace. Interiér domu je zachován v autentickém stylu a vystavuje mnoho artefaktů z této doby. Návštěva tohoto muzea je nejen zábavná, ale také velmi poučná. Pokud se zajímáte o historii a kulturu, rozhodně navštivte toto fascinující místo!

Tallahassee - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8034 km
Nejbližší letiště TLH
8 km od centra
Přímý let
~ 9h 27min
Spojené státy Spojené státy
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
TLH
Tallahassee - Tallahassee, Florida: Calhoun Street Historic District
Tallahassee - Tallahassee, Florida: Calhoun Street Historic DistrictA boardwalk over Bald Cypress (Taxodium distichum) swamp forest habitat.New and old Florida State Capitol buildings, Tallahassee. Photo by Infrogmation, March 2006Goodwood Museum & GardensMission San Luis de Apalachee, Tallahassee, FloridaCascades ParkTallahassee, Florida: John Gilmore Riley HouseRailroad Square is a popular spot for students and residents of Tallahassee, especially on the first Friday of every month when all the galleries are…Tallahassee, Florida: The Mary Brogan Museum of Art and ScienceDonald L. Tucker Center BannersAlfred B. Maclay Gardens State ParkRailroad Square Art DistrictTallahassee Automobile Museum

Počasí jaro

Březen
Max: 22 °C
Min: 12 °C
Duben
Max: 25 °C
Min: 15 °C
Květen
Max: 29 °C
Min: 19 °C

Počasí léto

Červen
Max: 31 °C
Min: 22 °C
Červenec
Max: 32 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 31 °C
Min: 24 °C

Počasí podzim

Září
Max: 30 °C
Min: 22 °C
Říjen
Max: 26 °C
Min: 17 °C
Listopad
Max: 22 °C
Min: 12 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 18 °C
Min: 9 °C
Leden
Max: 17 °C
Min: 8 °C
Únor
Max: 19 °C
Min: 9 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz