Tallahassee - Tallahassee, Florida: Calhoun Street Historic District

Letenky do Tallahassee

Hledáte levné letenky do destinace Tallahassee? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Tallahassee

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Tallahassee navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (TLH)

Časový posun

-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Tallahassee.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 27min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Tallahassee Regional Airport se nachází 8 km od centra města Tallahassee.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Tallahassee od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Tallahassee je letiště Tallahassee Regional Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Tallahassee Regional Airport (TLH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Tallahassee je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Tallahassee

K cestě do destinace Tallahassee lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Tallahassee - 21 míst co vidět .

 • A boardwalk over Bald Cypress (Taxodium distichum) swamp forest habitat.
   

  Tallahassee Museum

  Tallahassee Museum je jedním z nejlepších muzeí v Tallahassee, nabízející nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. S rozsáhlými sbírkami historických a přírodních artefaktů a s více než 50 akry lesů a zvířat, je to skvělé místo k prozkoumání historie a přírody. Navštivte Tallahassee Museum a objevte fascinující svět, který vás zaujme a bude vám připomínat vaši návštěvu na Floridě po celý život.

 • New and old Florida State Capitol buildings, Tallahassee. Photo by Infrogmation, March 2006
   

  Florida Historic Capitol Museum

  Florida Historic Capitol Museum je skvělým místem pro milovníky historie. Nachází se v centru Tallahassee a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat historii Floridy. Muzeum se nachází v budově, která kdysi sloužila jako sídlo floridského zákonodárného sboru. Zde můžete vidět mnoho výstav, které ukazují vývoj Floridy a jejího zákonodárství. Určitě stojí za návštěvu!

 • Goodwood Museum & Gardens
   

  Goodwood Museum & Gardens

  Goodwood Museum & Gardens je krásné místo, které stojí za návštěvu v Tallahassee. Tento muzeum a zahrady nabízejí příjemné procházky a pohledy na historické budovy a krásnou přírodu. Uvnitř muzea můžete vidět mnoho výstav a artefaktů, které ukazují historii tohoto místa. Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek a relaxaci, Goodwood Museum & Gardens je skvělou volbou pro vás.

 • Mission San Luis de Apalachee, Tallahassee, Florida
   

  Mission San Luis de Apalachee

  Mission San Luis de Apalachee je historická misie v Tallahassee, která byla založena v roce 1633. Toto místo nabízí fascinující pohled do minulosti, když se návštěvníci procházejí rušným obchodním centrem a obytnými oblastmi, kde žili domorodí Američané a španělští misionáři. Misie také nabízí mnoho programů a akcí, které vám umožní prozkoumat historii a kulturu Apalachee a španělské koloniální éry na Floridě.

 • Cascades Park
   

  Cascades Park

  Cascades Park je ideálním místem pro odpočinek v srdci Tallahassee. Tento park nabízí nádhernou přírodu, kde se můžete projít po krásných stezkách nebo si užít piknik s rodinou a přáteli. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, nabízí park také cyklistické a běžecké trasy. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý rok. Navštivte Cascades Park a užijte si krásy Floridy v plné parádě!

Počasí Tallahassee

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Tallahassee

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 10 minutami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz