Mtwara - Mtwara town, Tanzania

Mtwara průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Mtwara

Mtwara je malebné město v Tanzanii, nacházející se v regionu Mtwara. Město oplývá působivou přírodní scenérií a nedotčenými plážemi, které přitahují širokou škálu návštěvníků. Historické budovy z koloniální doby a tradiční trhy odrážejí bohatou kulturu regionu. Kromě exotických pláží Mtwara nabízí i možnost pozorování rybářských vesnic a výlety do okolních ostrovů. Pro milovníky tradiční afrikánské kuchyně jsou zde k dispozici četné restaurace s lahodnými pokrmy.

Afrika
TanzánieTanzánie

Co vidět

Naf Beach Hotel
 

Naf Beach Hotel

Naf Beach Hotel se nachází na krásné pláži v Mtwara. Tento hotel je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a klid. Vychutnejte si slunce a pohodlně se usadíte na pláži nebo v hotelovém bazénu. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené s výhledem na moře. Hotelový personál je vstřícný a ochotný pomoci s jakýmkoliv požadavkem. Užijte si pobyt v Naf Beach Hotelu a odpočiňte si od každodenního shonu.

Luwa Evergreen Hotel
 

Luwa Evergreen Hotel

Luwa Evergreen Hotel se nachází v městě Mtwara v Tanzanii. Tento moderní hotel nabízí pohodlné ubytování s výhledem na Indický oceán. K dispozici je také venkovní bazén, fitness centrum a restaurace s tradičními tanzanskými jídly. Luwa Evergreen Hotel je ideálním výchozím bodem pro objevování okolních pláží a přírodních krás Tanzanie. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v tomto koutě Afriky!

Mtwara Supermarket & Bakery
 

Mtwara Supermarket & Bakery

Mtwara Supermarket & Bakery je ideálním místem pro nákup a ochutnání místních specialit. Tento obchod nabízí široký sortiment čerstvých potravin, pečiva a sladkostí. Navštivte Mtwara Supermarket & Bakery a ochutnejte místní chutě, které vás okouzlí svou vůní a chutí. Určitě se nebudete chtít vrátit domů s prázdnou!

Ayayoru Carvings and Tours
 

Ayayoru Carvings and Tours

Navštivte Ayayoru Carvings and Tours v Mtwara a nechte se okouzlit krásnými ručně vyřezávanými dřevěnými sochami. Tuto uměleckou dílnu provozuje místní rodina, která vám ráda ukáže své řemeslo a poví vám o historii oblasti. Navíc si můžete objednat prohlídku okolí a poznat místní kulturu a tradice. Určitě neváhejte a zahajte svou cestu do Mtwary právě tady!

Placeholder image.
 

Mtwara

Mtwara je krásné a klidné město ležící v jižní Tanzanii. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní pomoci. Pro milovníky přírody se nabízí návštěva Národního parku Selous, kde můžete vidět slony, lvy a další divoká zvířata. Pokud hledáte klid a odpočinek, Mtwara je pro vás tou správnou volbou. Užijte si krásné výhledy a poznejte tanzanskou kulturu v tomto skrytém klenotu.

TALGWU MTWARA
 

TALGWU MTWARA

Navštivte krásné město Mtwara a objevte jeho skryté klenoty. Mezi nimi patří také TALGWU MTWARA, které je velmi oblíbené mezi místními obyvateli. Zdejší kultura a historie vás okouzlí a nezapomenutelné zážitky vám zaručí. Vychutnejte si místní kuchyni a nakupte si suvenýry na místním trhu. Určitě si zde užijete krásnou dovolenou plnou zážitků.

Mtwara - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 7166 km
Nejbližší letiště MYW
3 km od centra
Přímý let
~ 8h 29min
Tanzánie Tanzánie
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
MYW
Mtwara - Mtwara town, Tanzania
Mtwara - Mtwara town, TanzaniaNaf Beach HotelLuwa Evergreen HotelMtwara Supermarket & BakeryAyayoru Carvings and ToursTALGWU MTWARANaf Blue View HotelUwanja wa ndege wa Mtwara (MYW)AICT MTWARA

Počasí jaro

Březen
Max: 30 °C
Min: 23 °C
Duben
Max: 31 °C
Min: 22 °C
Květen
Max: 31 °C
Min: 20 °C

Počasí léto

Červen
Max: 30 °C
Min: 17 °C
Červenec
Max: 30 °C
Min: 17 °C
Srpen
Max: 30 °C
Min: 18 °C

Počasí podzim

Září
Max: 31 °C
Min: 20 °C
Říjen
Max: 31 °C
Min: 22 °C
Listopad
Max: 32 °C
Min: 23 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 32 °C
Min: 24 °C
Leden
Max: 31 °C
Min: 24 °C
Únor
Max: 31 °C
Min: 24 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz