Moroni - Moroni harbour, Grande Comore

Moroni průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Moroni

Moroni je hlavní město Komor, situované na západním pobřeží ostrova Grande Comore. Tohle exotické město je plné malebných pláží a svérázného kulturního dědictví. Navštivte Velkou mešitu s ikonickým minaretem, který symbolizuje náboženskou tradici města. Prozkoumejte středověký trh s kořením nebo vydejte na poznávací výpravu do nedalekých vulkanických hor. Moroni je skvělou zastávkou pro milovníky přírody i kultury, kteří hledají autentický zážitek v těchto neobyčejných nádherných končinách.

Afrika
KomoryKomory

Co vidět

Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa
 

Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa

Užijte si luxusní pobyt v Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa na Komorách. Tento elegantní resort nabízí nádherné výhledy na Indický oceán, bazén a pláž. Relaxujte v lázních nebo si vychutnejte místní speciality v restauraci. Prozkoumejte okolní přírodu, navštivte historické památky a poznávejte místní kulturu. Nechte se unést krásou tohoto exotického ostrova a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Grande Mosquée de Moroni مسجد
 

Grande Mosquée de Moroni مسجد

Grande Mosquée de Moroni je jedním z nejvýznamnějších islámských svatostánků na Komorách. Tento ohromující komplex s bílou fasádou a modrými kupolemi se nachází v centru hlavního města Moroni. Interiér je zdoben nádhernou mozaikou a uměleckými díly. Navštivte tuto svatyni a zažijte atmosféru míru a klidu, kterou nabízí islámská kultura.

Ngazidja
 

Ngazidja

Ngazidja je jedním z nejkrásnějších ostrovů Komor. Nachází se v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům úchvatné pláže, turistické atrakce a bohatou historii. Zdejší kuchyně je plná exotických chutí a vůní, které stojí za ochutnání. Můžete si také prohlédnout místní trhy a zakoupit si originální suvenýry. Navštivte Ngazidju a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v ráji na zemi.

Placeholder image.
 

Moroni Sahara

Moroni Sahara je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nevšední dobrodružství. Toto místo nabízí nádherné písečné duny, které jsou ideální pro písečné surfování a jízdu na velbloudech. Pokud hledáte unikátní zážitek, určitě navštivte Moroni Sahara a nechte se unést krásou tohoto mimořádného místa.

Moroni Pangadjou
 

Moroni Pangadjou

Moroni Pangadjou je malebná vesnice, která se nachází na pobřeží ostrova Ngazidja v Komorských ostrovech. Toto klidné místo je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného městského života. Obklopené palmami a bílými plážemi, je Pangadjou ideálním místem pro koupání a slunění. Navštivte toto krásné místo a užijte si pravou atmosféru Komor.

Grande Comore
 

Grande Comore

Grande Comore je největší ostrov Komorských ostrovů a je plný překrásných pláží, úchvatných hor a krásných vodopádů. Tento ostrov nabízí mnoho aktivit, jako je potápění, surfování a rybaření. Prozkoumejte město Moroni, jehož historie sahá až do 10. století, a navštivte tradiční trhy plné místních specialit. Grande Comore je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v nádherné přírodě.

Moroni - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 7422 km
Nejbližší letiště HAH
20 km od centra
Přímý let
~ 8h 46min
Komory Komory
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
HAH
Moroni - Moroni harbour, Grande Comore
Moroni - Moroni harbour, Grande ComoreGolden Tulip Grande Comore Moroni Resort & SpaGrande Mosquée de Moroni مسجدNgazidjaMoroni PangadjouGrande ComoreAdore Comores

Počasí jaro

Březen
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Duben
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Květen
Max: 27 °C
Min: 26 °C

Počasí léto

Červen
Max: 26 °C
Min: 25 °C
Červenec
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Srpen
Max: 24 °C
Min: 23 °C

Počasí podzim

Září
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Říjen
Max: 25 °C
Min: 24 °C
Listopad
Max: 26 °C
Min: 26 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 27 °C
Min: 27 °C
Leden
Max: 28 °C
Min: 27 °C
Únor
Max: 28 °C
Min: 27 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz