Moroni - Moroni harbour, Grande Comore

Letenky do Moroni

Hledáte levné letenky do destinace Moroni? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Moroni

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Moroni navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
KomoryKomory

Stručně a jasně

Stát

Komory

Letiště

1 letiště (HAH)

Časový posun

+2h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Moroni.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 45min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Prince Said Ibrahim International Airport se nachází 21 km od centra města Moroni.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Moroni od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Moroni je letiště Prince Said Ibrahim International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Prince Said Ibrahim International Airport (HAH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Moroni je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Moroni

K cestě do destinace Moroni lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Moroni - 9 míst co vidět .

 • Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa
   

  Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa

  Užijte si luxusní pobyt v Golden Tulip Grande Comore Moroni Resort & Spa na Komorách. Tento elegantní resort nabízí nádherné výhledy na Indický oceán, bazén a pláž. Relaxujte v lázních nebo si vychutnejte místní speciality v restauraci. Prozkoumejte okolní přírodu, navštivte historické památky a poznávejte místní kulturu. Nechte se unést krásou tohoto exotického ostrova a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

 • Grande Mosquée de Moroni مسجد
   

  Grande Mosquée de Moroni مسجد

  Grande Mosquée de Moroni je jedním z nejvýznamnějších islámských svatostánků na Komorách. Tento ohromující komplex s bílou fasádou a modrými kupolemi se nachází v centru hlavního města Moroni. Interiér je zdoben nádhernou mozaikou a uměleckými díly. Navštivte tuto svatyni a zažijte atmosféru míru a klidu, kterou nabízí islámská kultura.

 • Ngazidja
   

  Ngazidja

  Ngazidja je jedním z nejkrásnějších ostrovů Komor. Nachází se v Indickém oceánu a nabízí návštěvníkům úchvatné pláže, turistické atrakce a bohatou historii. Zdejší kuchyně je plná exotických chutí a vůní, které stojí za ochutnání. Můžete si také prohlédnout místní trhy a zakoupit si originální suvenýry. Navštivte Ngazidju a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v ráji na zemi.

 • Placeholder image.
   

  Moroni Sahara

  Moroni Sahara je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nevšední dobrodružství. Toto místo nabízí nádherné písečné duny, které jsou ideální pro písečné surfování a jízdu na velbloudech. Pokud hledáte unikátní zážitek, určitě navštivte Moroni Sahara a nechte se unést krásou tohoto mimořádného místa.

 • Moroni Pangadjou
   

  Moroni Pangadjou

  Moroni Pangadjou je malebná vesnice, která se nachází na pobřeží ostrova Ngazidja v Komorských ostrovech. Toto klidné místo je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek od rušného městského života. Obklopené palmami a bílými plážemi, je Pangadjou ideálním místem pro koupání a slunění. Navštivte toto krásné místo a užijte si pravou atmosféru Komor.

Počasí Moroni

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Moroni

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 45 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz