Phuket - Wat Phutta Mongkhon Nimit, Phuket City

Phuket průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Phuket

Phuket je thajský ostrovový ráj, který nabízí nádherné pláže, zábavu a adrenalin. Toto oblíbené turistické město nabízí krásné památky, bohatší historii a kulturní zážitky. Navštivte neuvěřitelný buddhistický chrám a sochu Velkého Buddhy. Užijte si procházky tradičním centrem ostrova i noční život Patongske pláže. Okouzlit vás mohou také ostrovy Phi Phi – ideální destinace pro potápění a snorklování. Phuket je destinace, která zaručuje neopakovatelné zážitky.

Asie
ThajskoThajsko

Co vidět

Monkey Hill
 

Monkey Hill

Monkey Hill se nachází na ostrově Phuket a je oblíbenou turistickou atrakcí. Toto místo je domovem pro velké množství opic, které zde žijí volně v přírodě. Návštěvníci mohou pozorovat jejich chování, krmít je a fotografovat je z bezpečné vzdálenosti. Z vrcholu kopce se naskýtá úchvatný výhled na okolní krajinu a město Phuket. Ideální místo pro milovníky přírody a zvířat.

Wat Khao Rang
 

Wat Khao Rang

Wat Khao Rang, známý také jako Khao Rang, je malebný buddhistický chrám nacházející se na kopci Khao Rang v Phuketu. Tento klidný a duchovní prostor nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Chrám je domovem velkého zlatého Buddhy, který je jedním z největších a nejstarších na ostrově. Wat Khao Rang je ideální místo pro relaxaci a meditaci během návštěvy Phuketu.

The building of the Siam City Bank in Phuket City is one of the oldest buildings in the town. It's a fine example of the sino-colonial architectural style of the old town parts and shows the ethnographic history of Phuket.
 

Old Phuket Town

Staré město Phuket, známé také jako Old Phuket Town, je historické centrum ostrova Phuket. Procházejte úzkými uličkami s barevnými obchůdky, kavárnami a tradičními čínskými a portugalskými stylovými budovami. Navštivte místní trhy, chrámy a muzea a užijte si autentickou atmosféru tohoto malebného místa. Ideální pro pěší procházky a objevování místní kultury.

googleusercontent.com
 

Phuket Trickeye Museum

Phuket Trickeye Museum je jedinečné interaktivní muzeum, které nabízí zábavu pro celou rodinu. Nachází se v srdci Phuketu a je plné optických iluzí a 3D uměleckých děl, které vás vtáhnou do světa fantazie. Prozkoumejte různé scény a vytvořte nezapomenutelné fotografie s těmito neuvěřitelnými díly. Muzeum je otevřeno denně a vstupné je dostupné pro dospělé i děti.

sygictraveldata.com
 

Wat Chalong

Wat Chalong je nejznámější a nejvýznamnější buddhistický chrám na ostrově Phuket. Tento malebný chrám, obklopený zelenými zahradami, je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele. Navštivte Wat Chalong, abyste se poklonili sochám Buddhy, obdivovali nádherné fresky a zazvonili na tradiční zvony. Toto místo nabízí klidnou atmosféru a fascinující pohled do thajské kultury.

googleusercontent.com
 

Freedom Beach

Freedom Beach je malebná pláž na ostrově Phuket, která nabízí křišťálově čistou vodu a jemný bílý písek. Tato skrytá oáza je obklopena zelenými kopcemi a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Vyzkoušejte šnorchlování a objevte podmořský svět nebo si jen užijte slunce na této klidné pláži. Přístup na pláž je možný pouze lodí, což dodává exkluzivní atmosféru.

Phuket - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8907 km
Nejbližší letiště HKT
27 km od centra
Přímý let
~ 10h 28min
Thajsko Thajsko
Časový posun proti ČR
+5h
Obsluhující letiště
HKT
Phuket - Wat Phutta Mongkhon Nimit, Phuket City
Phuket - Wat Phutta Mongkhon Nimit, Phuket CityMonkey HillWat Khao RangThe building of the Siam City Bank in Phuket City is one of the oldest buildings in the town. It's a fine example of the sino-colonial architectural style of the old town parts and shows the ethnographic history of Phuket.googleusercontent.comsygictraveldata.comgoogleusercontent.comgoogleusercontent.comwikimedia.orgtripadvisor.comwikitravel.orgwikimedia.org

Počasí jaro

Březen
Max: 33 °C
Min: 24 °C
Duben
Max: 32 °C
Min: 26 °C
Květen
Max: 30 °C
Min: 26 °C

Počasí léto

Červen
Max: 29 °C
Min: 26 °C
Červenec
Max: 29 °C
Min: 26 °C
Srpen
Max: 29 °C
Min: 26 °C

Počasí podzim

Září
Max: 29 °C
Min: 25 °C
Říjen
Max: 29 °C
Min: 25 °C
Listopad
Max: 29 °C
Min: 24 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 30 °C
Min: 23 °C
Leden
Max: 31 °C
Min: 23 °C
Únor
Max: 32 °C
Min: 23 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz