Durham - Durham Millburngate Bridge

Prodloužený víkend Durham

Plánujete prodloužený víkend do destinace Durham? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Durham

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Durham na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Durham Castle, Oriental Museum, Durham Cathedral a mnoho dalších. Durham se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Durham je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (MME)
Časový posun
-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Durham - 16 míst co vidět .

 • Durham Castle
   

  Durham Castle

  Durhamský hrad je impozantní stavba, která se tyčí nad městem Durham. Hrad byl postaven v 11. století a dodnes je zde sídlo univerzity. Prohlédněte si hradní kapli, která je zapsána na seznamu UNESCO, nebo se projděte po nádvoří s krásným výhledem na okolní krajinu. Navštivte tento historický skvost a prožijte jedinečnou atmosféru starověkého hradu.

 • Oriental Museum
   

  Oriental Museum

  Orientální muzeum v Durhamu je skvělým místem pro všechny, kteří se zajímají o asijskou kulturu a historii. Muzeum nabízí bohatou sbírku uměleckých děl a artefaktů ze všech oblastí Asie. Vstupné je přijatelné a prohlídka muzea je skvělou volbou pro rodiny i jednotlivce.

 • Durham Cathedral
   

  Durham Cathedral

  Durhamská katedrála je jedním z nejvýznamnějších stavebních skvostů v Anglii. Stojí na vrcholu kopce s krásným výhledem na okolní krajinu. Katedrála je známá svým impozantním gotickým stylem a historickými artefakty, jako je Magna Carta. Navštivte tento krásný kostel a prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a umělecká díla, která z něj činí nezapomenutelnou zastávku na vaší cestě.

 • Adventure Valley
   

  Adventure Valley

  Pokud hledáte dobrodružství v přírodě, Adventure Valley v Durhamu je ideální destinací pro vás. Tento park nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, od lanových parků a horských kol až po zábavné hřiště pro děti. Navštivte Adventure Valley a zažijte nezapomenutelné dobrodružství v krásné přírodě Durhamu.

 • Beamish Museum
   

  Beamish Museum

  Beamish Museum je skvělým místem pro poznání historie a kultury Durhamu. Tento venkovský muzeum nabízí návštěvníkům autentické zážitky z života v 19. a 20. století. Projděte se ulicemi starého města, ochutnejte tradiční jídlo a zúčastněte se řemeslných workshopů. Prozkoumejte expozice a dozvíte se více o životě na venkově a v městských oblastech. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Durham

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Durham

K cestě do destinace Durham lze využít 1 letiště.

Durham - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz