Kalmar - The Kalmar cathedral

Prodloužený víkend Kalmar

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kalmar? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kalmar

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kalmar na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kalmar Castle, Skälby 4H-gård, Kalmar County Museum a mnoho dalších. Kalmar se nachází ve státě Švédsko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kalmar je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Rychlý přehled

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (KLR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalmar - 10 míst co vidět .

 • Kalmar Castle
   

  Kalmar Castle

  Kalmar Castle je impozantní středověký hrad v Kalmaru, Švédsku. Postaven byl v 12. století a sloužil jako důležitá pevnost a královská rezidence. Dnes je hrad otevřen pro veřejnost a nabízí fascinující pohled do minulosti. Uvnitř hradu se nachází muzeum, které ukazuje historii hradu a města Kalmar. Navštivte Kalmar Castle a prožijte nezapomenutelnou cestu do minulosti!

 • Skälby 4H-gård
   

  Skälby 4H-gård

  Navštivte Skälby 4H-gård, krásné zemědělské stavení v Kalmaru. Zde najdete mnoho zvířat, včetně krav, ovcí a koní. Pro děti jsou k dispozici různé aktivity, jako například jízda na koni a krmení zvířat. Tento klidný a přírodní prostor je ideálním místem pro rodinný výlet nebo relaxaci v přírodě.

 • Kalmar County Museum
   

  Kalmar County Museum

  Kalmar County Museum je největší muzeum v Kalmaru. Zahrnuje historii Kalmaru a okolního kraje, včetně archeologických nálezů, umění a řemesel. V muzeu najdete také expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte bohatou historii tohoto regionu a objevte fascinující artefakty a předměty vystavené v muzeu.

 • Kalmar Cathedral
   

  Kalmar Cathedral

  Kalmar Katedrála, postavená v 17. století, je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve Švédsku. Její interiér je zdoben nádhernými freskami a vitrážemi. Katedrála se nachází v centru města Kalmar a je snadno dostupná pěšky. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si okouzlující atmosféru, která vás vtáhne do historie Švédska.

 • Kalmar konstmuseum
   

  Kalmar konstmuseum

  Kalmar konstmuseum je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat umělecká díla a historii. Tento muzeum nabízí nejen výstavy moderního a tradičního umění, ale také příležitost prozkoumat místní kulturu. Nachází se v centru města Kalmar a je snadno dostupné pro turisty. Nezapomeňte si prohlédnout i krásnou architekturu budovy, která sama o sobě stojí za návštěvu.

Počasí Kalmar

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kalmar

K cestě do destinace Kalmar lze využít 1 letiště.

Kalmar - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz