Port-au-Prince - Port au Prince, from Oloffson Hotel

Port-au-Prince průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Port-au-Prince

Port-au-Prince, hlavní město Haiti, nabízí jedinečnou kombinaci karibské kultury a bohaté historie. Město je plné barevných trhů, nádherných pláží a působivých historických památek. Navštivte Katedrálu naše paní z představenstva, Národní palác a kouzelný Musée du Panthéon National Haïtien, kde se můžete seznámit s haitskou kulturou a historií. Prozkoumejte tradiční trhy a nezapomeňte ochutnat místní kuchyni, která zahrnuje chutné karibské pokrmy.

Severní Amerika
HaitiHaiti

Co vidět

Champ de Mars
 

Champ de Mars

Champ de Mars v Port-au-Prince je největší náměstí v Haiti a je obklopeno mnoha významnými budovami, jako je například Národní palác. Toto náměstí je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. V noci se stává centrem nočního života a místem, kde se konají různé kulturní akce. Navštivte Champ de Mars a okusíte atmosféru místního života v Port-au-Prince.

Maison Dufort
 

Maison Dufort

Maison Dufort je historický dům v Port-au-Prince, který stojí jako svědek turbulentní minulosti Haiti. Tento elegantní dům s vysokými stropy a krásnou architekturou nabízí fascinující pohled na minulost a současnost tohoto karibského ostrova. Navštivte Maison Dufort a nechte se unést do světa, který se vám jinak mohl utéct.

tripadvisor.com
 

Marché de Fer

Marché de Fer je největší tržiště v Port-au-Prince, hlavním městě Haiti. Na tomto trhu najdete širokou škálu zboží, od potravin až po řemeslné výrobky. Trh je velmi rušný a plný života, a tak je to skvělé místo, kde můžete poznat místní kulturu a ochutnat místní speciality. Navštivte Marché de Fer a nechte se unést atmosférou tohoto tradičního trhu v Port-au-Prince.

Place Saint-Pierre
 

Place Saint-Pierre

Place Saint-Pierre je klidný a malebný náměstí v srdci Port-au-Prince. Jeho kouzlo spočívá v malebné architektuře a atmosféře, která připomíná staré francouzské koloniální město. Zdejší trh nabízí mnoho místních specialit, které stojí za ochutnání. Navštivte toto místo a zažijte autentickou atmosféru města Port-au-Prince.

National Pantheon Museum
 

National Pantheon Museum

Národní muzeum Pantheon v Port-au-Prince nabízí fascinující pohled na historii Haiti a jeho významné osobnosti. V této budově, která kdysi sloužila jako kostel, jsou uloženy ostatky haitijských hrdinů a prezidentů. Navštivte toto místo a objevte bohatou historii této země a její kulturu. Vstupné je příjemně nízké, a tak se neváhejte vydat na tuto nezapomenutelnou cestu do minulosti.

Fort Jacques et Fort Alexandre
 

Fort Jacques et Fort Alexandre

Fort Jacques a Fort Alexandre jsou dvě historické pevnosti, které se nacházejí v blízkosti Port-au-Prince na Haiti. Tyto pevnosti byly postaveny v 19. století a sloužily k ochraně města před nepřátelskými útoky. Dnes jsou obě pevnosti turistickými atrakcemi, které nabízejí krásné výhledy na okolní krajinu a historickou atmosféru. Navštivte tyto pevnosti a prozkoumejte jejich zajímavou historii a architekturu.

Port-au-Prince - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 8204 km
Nejbližší letiště PAP
2 km od centra
Přímý let
~ 9h 38min
Haiti Haiti
Časový posun proti ČR
-6h
Obsluhující letiště
PAP
Port-au-Prince - Port au Prince, from Oloffson Hotel
Port-au-Prince - Port au Prince, from Oloffson HotelChamp de MarsMaison Duforttripadvisor.comPlace Saint-PierreNational Pantheon MuseumFort Jacques et Fort AlexandreIn Martissant ParkTombeau de DessalinesPont Rouge

Počasí jaro

Březen
Max: 31 °C
Min: 21 °C
Duben
Max: 32 °C
Min: 22 °C
Květen
Max: 32 °C
Min: 23 °C

Počasí léto

Červen
Max: 33 °C
Min: 23 °C
Červenec
Max: 34 °C
Min: 23 °C
Srpen
Max: 34 °C
Min: 24 °C

Počasí podzim

Září
Max: 32 °C
Min: 24 °C
Říjen
Max: 31 °C
Min: 23 °C
Listopad
Max: 31 °C
Min: 22 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 31 °C
Min: 20 °C
Leden
Max: 31 °C
Min: 20 °C
Únor
Max: 31 °C
Min: 20 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz