Port-au-Prince - Port au Prince, from Oloffson Hotel

Letenky do Port-au-Prince

Hledáte levné letenky do destinace Port-au-Prince? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Port-au-Prince

Port-au-Prince leží ve státě Haiti. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Port-au-Prince navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
HaitiHaiti

Stručně a jasně

Stát
Haiti
Letiště
1 letiště (PAP)
Časový posun
-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Port-au-Prince.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 39min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Toussaint Louverture International Airport se nachází 2 km od centra města Port-au-Prince.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Port-au-Prince od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Port-au-Prince je letiště Toussaint Louverture International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Toussaint Louverture International Airport (PAP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Port-au-Prince je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Port-au-Prince

K cestě do destinace Port-au-Prince lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Port-au-Prince - 9 míst co vidět .

 • Champ de Mars
   

  Champ de Mars

  Champ de Mars v Port-au-Prince je největší náměstí v Haiti a je obklopeno mnoha významnými budovami, jako je například Národní palác. Toto náměstí je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. V noci se stává centrem nočního života a místem, kde se konají různé kulturní akce. Navštivte Champ de Mars a okusíte atmosféru místního života v Port-au-Prince.

 • Maison Dufort
   

  Maison Dufort

  Maison Dufort je historický dům v Port-au-Prince, který stojí jako svědek turbulentní minulosti Haiti. Tento elegantní dům s vysokými stropy a krásnou architekturou nabízí fascinující pohled na minulost a současnost tohoto karibského ostrova. Navštivte Maison Dufort a nechte se unést do světa, který se vám jinak mohl utéct.

 • tripadvisor.com
   

  Marché de Fer

  Marché de Fer je největší tržiště v Port-au-Prince, hlavním městě Haiti. Na tomto trhu najdete širokou škálu zboží, od potravin až po řemeslné výrobky. Trh je velmi rušný a plný života, a tak je to skvělé místo, kde můžete poznat místní kulturu a ochutnat místní speciality. Navštivte Marché de Fer a nechte se unést atmosférou tohoto tradičního trhu v Port-au-Prince.

 • Place Saint-Pierre
   

  Place Saint-Pierre

  Place Saint-Pierre je klidný a malebný náměstí v srdci Port-au-Prince. Jeho kouzlo spočívá v malebné architektuře a atmosféře, která připomíná staré francouzské koloniální město. Zdejší trh nabízí mnoho místních specialit, které stojí za ochutnání. Navštivte toto místo a zažijte autentickou atmosféru města Port-au-Prince.

 • National Pantheon Museum
   

  National Pantheon Museum

  Národní muzeum Pantheon v Port-au-Prince nabízí fascinující pohled na historii Haiti a jeho významné osobnosti. V této budově, která kdysi sloužila jako kostel, jsou uloženy ostatky haitijských hrdinů a prezidentů. Navštivte toto místo a objevte bohatou historii této země a její kulturu. Vstupné je příjemně nízké, a tak se neváhejte vydat na tuto nezapomenutelnou cestu do minulosti.

Počasí Port-au-Prince

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Port-au-Prince

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz