Rotorua - Photo Lac Rotorua Rotorua

Rotorua průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Rotorua

Rotorua je malebné město na severním ostrově Nového Zélandu, známé svými geotermálními aktivitami a bohatou maorskou kulturou. Prozkoumejte zdejší impozantní gejzíry, bublající bahenní bazény a kouřící sopky. Navštivte kulturní vesnici Maori, kde se můžete seznámit s tradicemi a řemesly tohoto původního národa. Rotorua nabízí také řadu dobrodružných aktivit, jako je jízda na horském kole, rafting nebo výlety do zdejšího dechberoucího pralesa. Pro relaxaci si dopřejte koupel v přírodních termálních pramenech.

Oceánie
Nový ZélandNový Zéland

Co vidět

Te Puia - Rotorua, NZ
 

Te Puia - Rotorua, NZ

Navštivte Te Puia v Rotorua a prozkoumejte jedinečnou maorskou kulturu. Uvidíte gejzíry, termální prameny a sopečné krátery. Prohlédněte si tradiční řemesla, jako je řezbářství, tkaní a kovářství. Podívejte se na noční představení s tanci a zpěvem maorského lidu. Tento zážitek vás zavede do srdce Nového Zélandu a jeho kultury.

Hot spring in Kuirau Park
 

Kuirau Park

Kuirau Park v Rotorua nabízí návštěvníkům neopakovatelný zážitek. Tento krásný park je plný geotermálních aktivit, jako jsou bahenní lázně a gejzíry. Užijte si příjemnou procházku a ochutnejte místní speciality z trhu s potravinami. Kuirau Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po celodenním objevování krás Rotoruy.

googleusercontent.com
 

Government Gardens

Vládní zahrady v Rotorue nabízejí návštěvníkům krásné výhledy na město a jeho okolí. Tento park je plný rostlin a květin, které připomínají koloniální éru. Můžete si zde také užít vynikající kávu v kavárně, která se nachází v parku. Vstup do parku je zdarma a je to skvělé místo pro piknik nebo pro relaxaci po dni plném objevování Rotoruy.

Agrodome
 

Agrodome

Navštivte Agrodome v Rotorua a zažijte nezapomenutelné zážitky z farmářského života v Novém Zélandu. Podívejte se na ovečky, alpaky, krávy a další zvířata, která zde žijí. Uvidíte, jak se vyrábí vlna a ochutnáte čerstvé sýry. Pro větší adrenalin si můžete vyzkoušet jízdu na čtyřkolce nebo vodní lyžování. Agrodome je ideální pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody a zvířat.

roadtrippers.com
 

Redwoods Treewalk

Prožijte nezapomenutelný zážitek v korunách obrovských stromů v Rotorua. Redwoods Treewalk nabízí jedinečnou procházku po lávkách umístěných v korunách stromů vysokých až 20 metrů. Zažijte krásu lesa jako nikdy předtím a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Tuto zážitkovou procházku by neměl nikdo vynechat při návštěvě Rotoruy.

Polynesian Spa
 

Polynesian Spa

Polynéské lázně v Rotorua jsou dokonalým místem pro relaxaci a uvolnění. Tento komplex lázní nabízí řadu různých bazénů s teplou vodou, které jsou plné minerálů a mají blahodárný vliv na tělo i mysl. Navštivte Polynéské lázně a nechte se unášet vodními proudy a vyzkoušejte tradiční maorskou masáž, která vám dodá novou energii a uvolní napětí.

Rotorua - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 18058 km
Nejbližší letiště ROT
6 km od centra
Přímý let
~ 20h 51min
Nový Zéland Nový Zéland
Časový posun proti ČR
+10h
Obsluhující letiště
ROT
Rotorua - Photo Lac Rotorua Rotorua
Rotorua - Photo Lac Rotorua RotoruaTe Puia - Rotorua, NZHot spring in Kuirau Parkgoogleusercontent.comAgrodomeroadtrippers.comPolynesian Spatripadvisor.comWhakarewarewa - The Living Maori VillageWaimangu Volcanic ValleyMitai Maori VillageRedwoods – Whakarewarewa ForestParadise Valley Springs

Počasí jaro

Březen
Max: 20 °C
Min: 12 °C
Duben
Max: 17 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 15 °C
Min: 8 °C

Počasí léto

Červen
Max: 12 °C
Min: 7 °C
Červenec
Max: 12 °C
Min: 6 °C
Srpen
Max: 12 °C
Min: 6 °C

Počasí podzim

Září
Max: 14 °C
Min: 7 °C
Říjen
Max: 16 °C
Min: 8 °C
Listopad
Max: 18 °C
Min: 10 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 20 °C
Min: 12 °C
Leden
Max: 22 °C
Min: 13 °C
Únor
Max: 21 °C
Min: 13 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz