Kulob průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Kulob

Kulob je fascinující město ležící na jihu Tádžikistánu, které láká návštěvníky svou bohatou historií a nezapomenutelnou atmosférou. Procházka po starobylých uličkách vás zavede k nádherným mešitám, tradičním bazárům a středověkým památkám. Příroda okolo města nabízí scenérie pro turistické výlety do překrásných hor a údolí. Kulob je také známý svým pohostinstvím a tradiční tádžickou kuchyní, která zahrnuje lahodné speciality jako oš, šašlik nebo manty. Navštivte Kulob a objevte pro sebe jeho skrytá zákoutí.

Asie
TádžikistánTádžikistán

Co vidět

Kulob International Airport
 

Kulob International Airport

Mezinárodní letiště Kulob je bránou k objevování krás Tádžikistánu. S moderními zařízeními a pohodlným odbavením cestujících, toto letiště nabízí snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím v oblasti. Po příletu si můžete pronajmout auto nebo si objednat taxi, a vyrazit na cestu k objevování kouzelné krajiny Tádžikistánu.

Калъаи Кулоб
 

Калъаи Кулоб

Kulob je město s bohatou historií a kulturním dědictvím, které stojí za návštěvu. V centru města se nachází pevnost Kal'ai-Khumb, která poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako je například plov - tradiční tajikistánské jídlo. Kulob je také výchozím bodem pro výlety do hor, kde můžete objevovat krásy tajikistánské přírody.

Attraktsion Piratskiy Korabl'
 

Attraktsion Piratskiy Korabl'

Vyzkoušejte si své dobrodružné srdce na pirátské lodi v Kulobu! Tento atrakce nabízí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Plujte po moři, bojujte s piráty a objevujte tajemství pokladů. Tento atrakce je ideální pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek v jedinečném prostředí. Nezapomeňte si zajistit vstupenku online a ušetřete čas na frontách.

Placeholder image.
 

Хонаи сайёҳон (Дом туристов)

Navštivte Хонаи сайёҳон (Dom turistů) v Kulobu a prozkoumejte krásy tohoto tajemného města. Tento historický dům nabízí jedinečný pohled na místní kulturu a tradice. Užijte si pohostinnost místních obyvatel a ochutnejte místní speciality. Хонаи сайёҳон je skvělým místem pro odpočinek po náročném dni plném objevování krás Tádžikistánu.

Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб
 

Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб

Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб je fascinující historická památka, která vás přenese do minulosti. Nachází se v malebném městě Kulob a je jedním z nejstarších nalezišť v zemi. Prozkoumejte ruiny a objevte tajemství tohoto starobylého města. Vstupné je zdarma a návštěva je ideální pro milovníky historie a archeologie.

Автодроми Кӯлоб
 

Автодроми Кӯлоб

Autodrom Kulob je největší automobilový okruh v Tádžikistánu. Tento okruh se nachází v blízkosti města Kulob a je oblíbeným místem pro závodníky i fanoušky motoristických sportů. Vstupné je velmi přijatelné a okruh nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Přijďte a užijte si adrenalinový zážitek na jednom z nejlepších okruhů v Asii!

Kulob - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 4517 km
Nejbližší letiště TJU
6 km od centra
Přímý let
~ 5h 56min
Tádžikistán Tádžikistán
Časový posun proti ČR
+3h
Obsluhující letiště
TJU

Počasí jaro

Březen
Max: 17 °C
Min: 6 °C
Duben
Max: 24 °C
Min: 10 °C
Květen
Max: 28 °C
Min: 12 °C

Počasí léto

Červen
Max: 34 °C
Min: 15 °C
Červenec
Max: 36 °C
Min: 18 °C
Srpen
Max: 35 °C
Min: 17 °C

Počasí podzim

Září
Max: 31 °C
Min: 13 °C
Říjen
Max: 25 °C
Min: 9 °C
Listopad
Max: 19 °C
Min: 7 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 12 °C
Min: 3 °C
Leden
Max: 10 °C
Min: 1 °C
Únor
Max: 11 °C
Min: 2 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz