Letenky do Kulob

Hledáte levné letenky do destinace Kulob? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kulob

Kulob leží ve státě Tádžikistán. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kulob navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TádžikistánTádžikistán

Stručně a jasně

Stát
Tádžikistán
Letiště
1 letiště (TJU)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kulob.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kulob Airport se nachází 7 km od centra města Kulob.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kulob od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kulob je letiště Kulob Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kulob Airport (TJU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kulob je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kulob

K cestě do destinace Kulob lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kulob - 9 míst co vidět .

 • Kulob International Airport
   

  Kulob International Airport

  Mezinárodní letiště Kulob je bránou k objevování krás Tádžikistánu. S moderními zařízeními a pohodlným odbavením cestujících, toto letiště nabízí snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím v oblasti. Po příletu si můžete pronajmout auto nebo si objednat taxi, a vyrazit na cestu k objevování kouzelné krajiny Tádžikistánu.

 • Калъаи Кулоб
   

  Калъаи Кулоб

  Kulob je město s bohatou historií a kulturním dědictvím, které stojí za návštěvu. V centru města se nachází pevnost Kal'ai-Khumb, která poskytuje nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako je například plov - tradiční tajikistánské jídlo. Kulob je také výchozím bodem pro výlety do hor, kde můžete objevovat krásy tajikistánské přírody.

 • Attraktsion Piratskiy Korabl'
   

  Attraktsion Piratskiy Korabl'

  Vyzkoušejte si své dobrodružné srdce na pirátské lodi v Kulobu! Tento atrakce nabízí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Plujte po moři, bojujte s piráty a objevujte tajemství pokladů. Tento atrakce je ideální pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek v jedinečném prostředí. Nezapomeňte si zajistit vstupenku online a ušetřete čas na frontách.

 • Placeholder image.
   

  Хонаи сайёҳон (Дом туристов)

  Navštivte Хонаи сайёҳон (Dom turistů) v Kulobu a prozkoumejte krásy tohoto tajemného města. Tento historický dům nabízí jedinečný pohled na místní kulturu a tradice. Užijte si pohostinnost místních obyvatel a ochutnejte místní speciality. Хонаи сайёҳон je skvělým místem pro odpočinek po náročném dni plném objevování krás Tádžikistánu.

 • Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб
   

  Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб

  Осорхонаи 2700-солагии Кӯлоб je fascinující historická památka, která vás přenese do minulosti. Nachází se v malebném městě Kulob a je jedním z nejstarších nalezišť v zemi. Prozkoumejte ruiny a objevte tajemství tohoto starobylého města. Vstupné je zdarma a návštěva je ideální pro milovníky historie a archeologie.

Počasí Kulob

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kulob

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

lefkada
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
😍 1 839 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
sal
🌴 Dovolená
💣 17 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🔥 2 509 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz