Arusha průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Arusha

TanzánieTanzánie

Arusha průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

 

Tanzanite Experience

Tanzanite Experience je nejlepším místem pro nákup vzácného tanzanitu v Aruše. Zde se dozvíte vše o tanzanitu, od jeho historie až po jeho těžbu. Prohlédněte si úžasné kousky vystavené v expozici a získejte šperk, který vám bude připomínat vaše cestování. Navštivte Tanzanite Experience a objevte krásy tanzanitu, který je známý po celém světě pro svou jedinečnou modrou barvu.

 

Old Boma Museum

Old Boma Museum v Aruše je fascinující památka na koloniální éru v Tanzanii. Bývalá správní budova nyní slouží jako muzeum, které ukazuje historii města Aruša a okolních oblastí. Návštěvníci se mohou podívat na tradiční tance, poznat místní kulturu a vidět mnoho vystavených předmětů, včetně zbraní, šperků a keramiky. Old Boma Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Tanzanie a jejích lidí.

Placeholder image.
 

Meserani Snake Park

Meserani Snake Park je ideálním místem pro milovníky hadů. Nachází se v krásné přírodě Arushy a nabízí návštěvníkům možnost vidět různé druhy hadů, včetně největšího hada v Tanzanii - pythona retikulárního. Park také nabízí ukázky, jak se správně zachází s hady a jak se chránit před jejich kousnutím. Navštivte Meserani Snake Park a objevte fascinující svět těchto zvířat!

 

Nature Bound Africa

Nature Bound Africa je vaším průvodcem do neuvěřitelné divočiny Tanzanie. Zážitek z safari v Serengeti a Ngorongoro kráteru je nezapomenutelný. Navštivte místní kmeny a poznávejte jejich kulturu. Využijte naši zkušenost a profesionální přístup, abyste si užili nezapomenutelnou dovolenou v Africe.

 

Isle of Jewels

Ostrov drahokamů, známý také jako Meroe, je nádherným místem v Arushské oblasti. Tento ostrov je pokrytý krásnými drahokamy a klenoty, které z něj dělají jedinečné místo. Prozkoumejte krásy této malé země a užijte si klidné odpočinkové prostředí. Ostrov drahokamů je ideálním místem pro milovníky přírody a krásy, kteří hledají nezapomenutelnou zkušenost v Africe.

 

Dorobo Safaris

Dorobo Safaris je ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevovat krásy Tanzanie. Nabízíme nezapomenutelné safari v národních parcích, jako je Serengeti a Ngorongoro. Naše průvodce jsou místní experti, kteří vám ukážou nejkrásnější místa a zvířata, včetně slonů, lvicek a gepardů. Zároveň se snažíme chránit přírodu a podporovat místní komunity. Zažijte nezapomenutelnou dovolenou s Dorobo Safaris!

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.

Poslední tipy na akční letenky

Malta - zátoka
Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí
🤘 Multi-city
🎉 1 830 Kč
Havana
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz