Letenky do Arusha

Hledáte levné letenky do destinace Arusha? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Arusha

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Arusha navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TanzánieTanzánie

Stručně a jasně

Stát

Tanzánie

Letiště

2 letiště (ARK,JRO)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Arusha.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 29min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Arusha Airport se nachází 87 km od centra města Arusha.

Letiště Kilimanjaro International Airport se nachází 51 km od centra města Arusha.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Arusha od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Arusha jsou a letiště Arusha Airport. letiště Kilimanjaro International AirportPoblíž ale najdete i tato letiště: a Arusha Airport (ARK). Kilimanjaro International Airport (JRO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Arusha je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Arusha

K cestě do destinace Arusha lze využít 2 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Arusha - 8 míst co vidět .

 •  

  Tanzanite Experience

  Tanzanite Experience je nejlepším místem pro nákup vzácného tanzanitu v Aruše. Zde se dozvíte vše o tanzanitu, od jeho historie až po jeho těžbu. Prohlédněte si úžasné kousky vystavené v expozici a získejte šperk, který vám bude připomínat vaše cestování. Navštivte Tanzanite Experience a objevte krásy tanzanitu, který je známý po celém světě pro svou jedinečnou modrou barvu.

 •  

  Old Boma Museum

  Old Boma Museum v Aruše je fascinující památka na koloniální éru v Tanzanii. Bývalá správní budova nyní slouží jako muzeum, které ukazuje historii města Aruša a okolních oblastí. Návštěvníci se mohou podívat na tradiční tance, poznat místní kulturu a vidět mnoho vystavených předmětů, včetně zbraní, šperků a keramiky. Old Boma Museum je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat více o historii Tanzanie a jejích lidí.

 • Placeholder image.
   

  Meserani Snake Park

  Meserani Snake Park je ideálním místem pro milovníky hadů. Nachází se v krásné přírodě Arushy a nabízí návštěvníkům možnost vidět různé druhy hadů, včetně největšího hada v Tanzanii - pythona retikulárního. Park také nabízí ukázky, jak se správně zachází s hady a jak se chránit před jejich kousnutím. Navštivte Meserani Snake Park a objevte fascinující svět těchto zvířat!

 •  

  Nature Bound Africa

  Nature Bound Africa je vaším průvodcem do neuvěřitelné divočiny Tanzanie. Zážitek z safari v Serengeti a Ngorongoro kráteru je nezapomenutelný. Navštivte místní kmeny a poznávejte jejich kulturu. Využijte naši zkušenost a profesionální přístup, abyste si užili nezapomenutelnou dovolenou v Africe.

 •  

  Isle of Jewels

  Ostrov drahokamů, známý také jako Meroe, je nádherným místem v Arushské oblasti. Tento ostrov je pokrytý krásnými drahokamy a klenoty, které z něj dělají jedinečné místo. Prozkoumejte krásy této malé země a užijte si klidné odpočinkové prostředí. Ostrov drahokamů je ideálním místem pro milovníky přírody a krásy, kteří hledají nezapomenutelnou zkušenost v Africe.

Počasí Arusha

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Arusha

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz