Skelleftea - Markstedtska gården. Kvarteret Falken, Skellefteå. John Laurentz 1881, tillbyggnad 1926 Birger Dahlberg

Skelleftea - co musíš vidět

Tipy na nejlepších 9 míst, které musíš určitě navštívit v Skelleftea.

Skelleftea - co musíš vidět

Bonnstan
 

Bonnstan

Bonnstan je historická čtvrť města Skelleftea v severním Švédsku. Tato malebná oblast byla založena v 17. století a nabízí návštěvníkům pohled na tradiční dřevěné domy a úzké uličky. Navštivte kostel svatého Ondřeje, který pochází z roku 1778, nebo se projděte po okolních lesích a jezerech. Bonnstan je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii a kulturu severního Švédska.

Lejonströmsbron
 

Lejonströmsbron

Lejonströmsbron je malebný most v Skelleftea, který překonává řeku Skellefte. Tento most je oblíbeným místem pro procházky a fotografování díky svému unikátnímu designu. Pokud se nacházíte v této oblasti, určitě navštivte tento zajímavý most a užijte si krásné výhledy na okolní krajinu.

Strandpromenaden i Skellefteå
 

Strandpromenaden i Skellefteå

Skellefteå nabízí návštěvníkům krásnou plážovou promenádu, kde si můžete užít příjemnou procházku podél břehu řeky. Pro milovníky vodních sportů jsou zde ideální podmínky pro kajak, paddleboarding a další aktivity. Vychutnejte si pohled na město ze vzdálenosti a užijte si klidnou atmosféru tohoto místa, které je skvělým útočištěm od ruchu velkoměsta.

Skellefteå museum
 

Skellefteå museum

Muzeum Skellefteå nabízí poutavý pohled do historie města a jeho okolí. Zajímavé výstavy a artefakty z období průmyslové revoluce až po současnost přináší nezapomenutelný zážitek pro návštěvníky všech věkových kategorií. Vstupné je zdarma a personál ochotně poskytne informace o místní historii. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte fascinující příběhy Skellefteå.

Skellefteå Landsförsamling
 

Skellefteå Landsförsamling

Skellefteå Landsförsamling je historický kostel v centru města Skelleftea v severním Švédsku. Tento nádherný kostel byl postaven v roce 1846 a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Navštivte tento kostel a prohlédněte si jeho krásnou architekturu a historii. Skellefteå Landsförsamling je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky historie a architektury.

Vintergatan Mall
 

Vintergatan Mall

Vintergatan Mall je moderní obchodní centrum v centru Skelleftey. Nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a zábavních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Zdejší atmosféra je přátelská a přívětivá, což z návštěvy Vintergatan Mallu činí nezapomenutelný zážitek. Užijte si nakupování, oběd nebo večerní zábavu v tomto moderním a stylovém obchodním centru v srdci Skelleftey.

Boda Borg Skellefteå
 

Boda Borg Skellefteå

Boda Borg Skellefteå je nevšední zážitek pro všechny, kdo hledají adrenalin a zábavu. Tento unikátní zážitkový park nabízí řadu her a výzev, které musíte úspěšně absolvovat. Od skákání přes překážky až po řešení hádanek, Boda Borg vás určitě nezklame. Navštivte tento fascinující park a zažijte nezapomenutelné dobrodružství!

Folkparken Skellefteå
 

Folkparken Skellefteå

Folkparken Skellefteå je skvělým místem pro relaxaci a zábavu v srdci Skelleftey. Tento park nabízí širokou škálu aktivit pro celou rodinu, včetně koncertů, festivalů a sportovních akcí. Navštivte Folkparken Skellefteå a užijte si krásné prostředí plné zeleně a zábavy!

Skellefte stadspark
 

Skellefte stadspark

Skellefte stadspark je ideálním místem pro relaxaci a aktivní odpočinek v přírodě. Tento park nabízí krásné procházky mezi stromy a květinami, stezky pro běhání a cyklistiku a také hřiště pro děti a piknikové zóny. Skellefte stadspark je skvělým místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku s partnerem. Užijte si krásu švédské přírody v tomto malebném parku v srdci Skelleftey.

Mapa

⭐ Vše (9)

Objednejte si prohlídky a výlety v destinaci Skelleftea s GetYourGuide

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz