Dire Dawa průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Dire Dawa

EtiopieEtiopie

Co vidět

Placeholder image.
 

Kafira Market

Kafira Market je největší tržiště v Dire Dawě. Navštivte toto místo, abyste ochutnali místní kuchyni, nakoupili suvenýry a prozkoumali mnoho stánků s tradičními řemesly. Kafira Market je také skvělým místem pro pozorování místního života a kultury. Vstupte do této barevné oázy a zažijte atmosféru města Dire Dawa.

Placeholder image.
 

Ethiopia-Djibouti Rail Yard

Návštěva nádraží Ethiopia-Djibouti je jedinečným zážitkem. Toto historické nádraží spojuje Etiopii s Djibouti a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Podívejte se na staré lokomotivy a vagóny, které zde stojí jako pozůstatek minulosti. Cestujte vlakem a užijte si nezapomenutelnou jízdu přes úchvatné scenérie. Návštěva nádraží Ethiopia-Djibouti je určitě jedním z nejzajímavějších zážitků v Dire Dawě.

Placeholder image.
 

Ashawa Market & Livestock Market

Pokud chcete zažít opravdovou etiopskou atmosféru, navštivte trh s dobytkem a zbožím Ashawa. Nachází se v srdci města Dire Dawa a je oblíbeným místem pro místní i návštěvníky. Najdete zde vše od zemědělských produktů až po tradiční etiopské suvenýry. Vstupte do světa místních trhovců a ochutnejte místní speciality.

Placeholder image.
 

Dire Dawa Market

Pokud chcete ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry, určitě navštivte tržiště Dire Dawa. Toto živé a rušné místo nabízí širokou škálu místních specialit, ovoce, zeleniny a dalších produktů. Procházejte se mezi stánky a objevujte nové vůně a chutě. Vítejte v srdci místní kultury a tradic.

Placeholder image.
 

Chattara Market

Pokud hledáte autentickou etiopskou atmosféru, navštivte tržiště Chattara v Dire Dawě. Zde najdete všechno od čerstvého ovoce a zeleniny po tradiční řemesla a suvenýry. Místní obchodníci se snaží zaujmout své zákazníky a nabízejí nejen kvalitní zboží, ale také přátelskou atmosféru. Prožijte nezapomenutelný zážitek a ochutnejte místní speciality, jako jsou kořeněné omáčky a čerstvě upečený chléb.

Placeholder image.
 

Old Palace

Starý palác je historickou památkou v etiopském městě Dire Dawa. Tento krásný palác je ideálním místem pro návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii a kulturu Etiopie. Palác byl postaven v 19. století a je důležitou součástí etiopského kulturního dědictví. Navštivte Starý palác a prozkoumejte jeho bohatou historii a architekturu.

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz