Dire Dawa - Dire Dawa, Ethiopia

Letenky do Dire Dawa

Hledáte levné letenky do destinace Dire Dawa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dire Dawa

Dire Dawa leží ve státě Etiopie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dire Dawa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
EtiopieEtiopie

Stručně a jasně

Stát
Etiopie
Letiště
1 letiště (DIR)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dire Dawa.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 43min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aba Tenna Dejazmach Yilma International Airport se nachází 3 km od centra města Dire Dawa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dire Dawa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dire Dawa je letiště Aba Tenna Dejazmach Yilma International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aba Tenna Dejazmach Yilma International Airport (DIR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dire Dawa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dire Dawa

K cestě do destinace Dire Dawa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dire Dawa - 8 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Kafira Market

  Kafira Market je největší tržiště v Dire Dawě. Navštivte toto místo, abyste ochutnali místní kuchyni, nakoupili suvenýry a prozkoumali mnoho stánků s tradičními řemesly. Kafira Market je také skvělým místem pro pozorování místního života a kultury. Vstupte do této barevné oázy a zažijte atmosféru města Dire Dawa.

 • Placeholder image.
   

  Ethiopia-Djibouti Rail Yard

  Návštěva nádraží Ethiopia-Djibouti je jedinečným zážitkem. Toto historické nádraží spojuje Etiopii s Djibouti a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Podívejte se na staré lokomotivy a vagóny, které zde stojí jako pozůstatek minulosti. Cestujte vlakem a užijte si nezapomenutelnou jízdu přes úchvatné scenérie. Návštěva nádraží Ethiopia-Djibouti je určitě jedním z nejzajímavějších zážitků v Dire Dawě.

 • Placeholder image.
   

  Ashawa Market & Livestock Market

  Pokud chcete zažít opravdovou etiopskou atmosféru, navštivte trh s dobytkem a zbožím Ashawa. Nachází se v srdci města Dire Dawa a je oblíbeným místem pro místní i návštěvníky. Najdete zde vše od zemědělských produktů až po tradiční etiopské suvenýry. Vstupte do světa místních trhovců a ochutnejte místní speciality.

 • Placeholder image.
   

  Dire Dawa Market

  Pokud chcete ochutnat místní kuchyni a nakoupit suvenýry, určitě navštivte tržiště Dire Dawa. Toto živé a rušné místo nabízí širokou škálu místních specialit, ovoce, zeleniny a dalších produktů. Procházejte se mezi stánky a objevujte nové vůně a chutě. Vítejte v srdci místní kultury a tradic.

 • Placeholder image.
   

  Chattara Market

  Pokud hledáte autentickou etiopskou atmosféru, navštivte tržiště Chattara v Dire Dawě. Zde najdete všechno od čerstvého ovoce a zeleniny po tradiční řemesla a suvenýry. Místní obchodníci se snaží zaujmout své zákazníky a nabízejí nejen kvalitní zboží, ale také přátelskou atmosféru. Prožijte nezapomenutelný zážitek a ochutnejte místní speciality, jako jsou kořeněné omáčky a čerstvě upečený chléb.

Počasí Dire Dawa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dire Dawa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz