Fukušima - Fukushima Inari-jinja. Photo by Fk.

Fukušima průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Fukušima

Asie
JaponskoJaponsko

Co vidět

advisor.travel
 

Matsumae Castle

Matsumae Castle je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších hradů v Japonsku. Nachází se v městě Fukušima a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Hrad byl postaven v 17. století a dnes slouží jako muzeum historie. Pro milovníky japonské kultury a historie je návštěva Matsumae Castle nezapomenutelným zážitkem.

tripadvisor.com
 

Takanosaki

Takanosaki je kouzelná oblast v Fukušimě, která nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Zdejší příroda je jedinečná a návštěvníci mohou objevovat krásné stezky a cesty, které vedou k malebným vodopádům a jezerům. Pro milovníky přírody a klidu je Takanosaki ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od každodenního shonu.

googleusercontent.com
 

Seikan Tunnel Museum

Muzeum Seikan Tunnel je skvělým způsobem, jak se dozvědět více o tomto impozantním tunelu, který spojuje ostrovy Honšú a Hokkaidó. V muzeu se dozvíte o historii tunelu, jeho výstavbě a technologiích, které umožnily jeho vytvoření. Interaktivní výstavy a modely vám pomohou lépe pochopit význam tohoto důležitého inženýrského díla.

googleusercontent.com
 

Yokozuna Chiyonoyama Chiyonofuji Kinenkan

Navštivte muzeum Yokozuna Chiyonoyama Chiyonofuji Kinenkan v japonském Fukušimě a objevte fascinující svět sumo zápasů. V muzeu se dozvíte vše o historii a tradicích tohoto tradičního japonského sportu. Prohlédněte si artefakty a fotografie slavných sumo zápasníků a užijte si autentickou atmosféru v této kulturní památce.

tripadvisor.com
 

Kouzenji Temple

Kouzenji Temple je krásným příkladem japonské architektury a kultury. Tento chrám, postavený v 12. století, je obklopen nádhernou přírodou a nabízí klidné místo pro meditaci a relaxaci. Navštivte Kouzenji Temple a objevte japonskou historii a tradice, které se zde stále udržují dodnes.

tripadvisor.com
 

Matsumaehan Yashiki

Matsumaehan Yashiki je historický dům v japonském městě Fukušima. Byl postaven v roce 1842 a sloužil jako sídlo guvernéra oblasti Matsumae. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí návštěvníkům nádherný pohled do minulosti. Uvidíte zde autentické japonské interiéry a zahradu s tradičními japonskými stromy a květinami. Navštivte Matsumaehan Yashiki a prožijte nezapomenutelný zážitek z japonské historie.

Fukušima - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Rijeka - Kapucinska Crkva in Rijeka, view from the autobus station. Rijeka, Croatia. 2008 year.
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz