Al Hofuf -

Al Hofuf průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Al Hofuf

Al Hofuf je malebné město ležící v provincii Al-Hasá. Toto úchvatné město je známé svými historickými památkami, zelenými zahradami a naslátka pomerančů. Navštivte Kulturu Qasidah Café, Kars Gallery nebo blízkotzv. OPotěšte své chuťové buňky místním saudskoarabským jídlem v tradičních restauracích. Nezapomeňte si prohlédnout jednu z největších podzemních jeskyní v oblasti, Al Gara Cave. Hlavní turistickou památkou je provincie Al-Hasá se svými stovkami oáz a největším tržištěm v Al Hofuf|Must-visits in jedním z nejživějších místech v Al Hofuf!

Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Co vidět

Jawatha Park
 

Jawatha Park

Jawatha Park je oáza klidu v srdci Al Hofufu. Tento park nabízí návštěvníkům krásnou zeleň, pohodlné lavičky a příjemnou atmosféru. Procházejte se po parku a užívejte si krásný výhled na město. Jawatha Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Navštivte tento park a nechte se unést jeho kouzlem.

Qaisariya Al-Ahsa Souq
 

Qaisariya Al-Ahsa Souq

Qaisariya Al-Ahsa Souq v Al Hofufu je největší tržiště v Saúdské Arábii a jedno z nejstarších na světě. Toto historické místo nabízí návštěvníkům autentický zážitek z tradičního obchodování a kultury. Najdete zde mnoho stánků nabízejících koření, textilie, parfémy a mnoho dalšího. Prozkoumejte tento barvitý trh a ochutnejte místní speciality, jako jsou datle a arabská káva.

King Abdullah Environmental Park
 

King Abdullah Environmental Park

King Abdullah Environmental Park je ideální místem pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného města Al Hofuf. Tento park nabízí klidné procházky v zeleni, cyklistické stezky a mnoho dalšího. Navštivte park a užijte si krásu přírody v pohodlí a klidu. Park je otevřený pro veřejnost a vstup je zdarma.

Al-Taraf Model Zoo
 

Al-Taraf Model Zoo

Navštivte Al-Taraf Model Zoo v Al Hofufu a prožijte nezapomenutelný zážitek s vašimi blízkými. Uvidíte zvířata z celého světa včetně vzácných druhů. Zoo má moderní zařízení a zároveň udržuje tradiční arabskou architekturu. Vstupné je přijatelné a peníze jsou použity na péči o zvířata. Určitě si nezapomeňte s sebou vzít fotoaparát!

Ibrahim Palace
 

Ibrahim Palace

Ibrahimský palác v Al Hofufu, Saúdské Arábii, je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Palác byl postaven v 40. letech 20. století a sloužil jako rezidence pro členy královské rodiny. Dnes je palác otevřen pro veřejnost a nabízí nádherný pohled na krásnou architekturu a interiér paláce.

ميدان ونفق الثريّات
 

ميدان ونفق الثريّات

Návštěva náměstí a tunelu s lucernami v Al Hofufu je zážitek, který stojí za to. Tento krásně osvětlený tunel se nachází pod náměstím a vytváří úchvatnou atmosféru. V okolí náměstí najdete mnoho obchodů, restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat místní speciality. Nezapomeňte si také užít pohled na okolní historické budovy a památky.

Al Hofuf - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 4079 km
Nejbližší letiště HOF
14 km od centra
Přímý let
~ 5h 23min
Saúdská Arábie Saúdská Arábie
Časový posun proti ČR
+1h
Obsluhující letiště
HOF
Al Hofuf -
Al Hofuf - Jawatha ParkQaisariya Al-Ahsa SouqKing Abdullah Environmental ParkAl-Taraf Model ZooIbrahim Palaceميدان ونفق الثريّات‏نافورة منتزه الملك عبدالله البيئي

Počasí jaro

Březen
Max: 31 °C
Min: 13 °C
Duben
Max: 37 °C
Min: 18 °C
Květen
Max: 43 °C
Min: 22 °C

Počasí léto

Červen
Max: 45 °C
Min: 23 °C
Červenec
Max: 46 °C
Min: 25 °C
Srpen
Max: 46 °C
Min: 25 °C

Počasí podzim

Září
Max: 43 °C
Min: 22 °C
Říjen
Max: 38 °C
Min: 18 °C
Listopad
Max: 31 °C
Min: 14 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 25 °C
Min: 10 °C
Leden
Max: 23 °C
Min: 8 °C
Únor
Max: 26 °C
Min: 9 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz