Al Hofuf -

Letenky do Al Hofuf

Hledáte levné letenky do destinace Al Hofuf? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Al Hofuf

Al Hofuf leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Al Hofuf navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (HOF)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Al Hofuf.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 22min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Al Ahsa Airport se nachází 15 km od centra města Al Hofuf.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Al Hofuf od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Al Hofuf je letiště Al Ahsa Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Al Ahsa Airport (HOF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Al Hofuf je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Al Hofuf

K cestě do destinace Al Hofuf lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Al Hofuf - 8 míst co vidět .

 • Jawatha Park
   

  Jawatha Park

  Jawatha Park je oáza klidu v srdci Al Hofufu. Tento park nabízí návštěvníkům krásnou zeleň, pohodlné lavičky a příjemnou atmosféru. Procházejte se po parku a užívejte si krásný výhled na město. Jawatha Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni. Navštivte tento park a nechte se unést jeho kouzlem.

 • Qaisariya Al-Ahsa Souq
   

  Qaisariya Al-Ahsa Souq

  Qaisariya Al-Ahsa Souq v Al Hofufu je největší tržiště v Saúdské Arábii a jedno z nejstarších na světě. Toto historické místo nabízí návštěvníkům autentický zážitek z tradičního obchodování a kultury. Najdete zde mnoho stánků nabízejících koření, textilie, parfémy a mnoho dalšího. Prozkoumejte tento barvitý trh a ochutnejte místní speciality, jako jsou datle a arabská káva.

 • King Abdullah Environmental Park
   

  King Abdullah Environmental Park

  King Abdullah Environmental Park je ideální místem pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného města Al Hofuf. Tento park nabízí klidné procházky v zeleni, cyklistické stezky a mnoho dalšího. Navštivte park a užijte si krásu přírody v pohodlí a klidu. Park je otevřený pro veřejnost a vstup je zdarma.

 • Al-Taraf Model Zoo
   

  Al-Taraf Model Zoo

  Navštivte Al-Taraf Model Zoo v Al Hofufu a prožijte nezapomenutelný zážitek s vašimi blízkými. Uvidíte zvířata z celého světa včetně vzácných druhů. Zoo má moderní zařízení a zároveň udržuje tradiční arabskou architekturu. Vstupné je přijatelné a peníze jsou použity na péči o zvířata. Určitě si nezapomeňte s sebou vzít fotoaparát!

 • Ibrahim Palace
   

  Ibrahim Palace

  Ibrahimský palác v Al Hofufu, Saúdské Arábii, je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti. Palác byl postaven v 40. letech 20. století a sloužil jako rezidence pro členy královské rodiny. Dnes je palác otevřen pro veřejnost a nabízí nádherný pohled na krásnou architekturu a interiér paláce.

Počasí Al Hofuf

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Al Hofuf

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Turín
✨ Prodloužený víkend
🔥 1 086 Kč
sal
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
🤩 2 469 Kč
Marseille
⏰ Last minute
👍 886 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz