Dakhla průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Dakhla

Západní SaharaZápadní Sahara

Dakhla průvodce

Naplánuj si dovolenou s naším praktickým průvodcem.

Co vidět

Placeholder image.
 

La Dune Blanche

La Dune Blanche je úchvatná pláž v Dakhle, kterou si zamilují jak surfaři, tak i ti, kteří hledají klidné místo pro odpočinek. Bílý písek a tyrkysové moře vytváří nádhernou scenérii pro procházky po pláži či pikniky. Vychutnejte si nádherné západy slunce a nechte se unášet klidem tohoto kouzelného místa.

Placeholder image.
 

Dakhla Experience - Surf House

Dakhla Experience - Surf House je ideální místo pro surfaře a milovníky vodních sportů. Nachází se v krásné oblasti Dakhla, kde se můžete těšit na dokonalé podmínky pro surfování a kiteboarding. Ubytování v moderním surf domě s výhledem na oceán a chutné marocké jídlo jsou samozřejmostí. Přijďte a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou adrenalinu a relaxace!

Placeholder image.
 

Zakiteboarding

Pokud hledáte adrenalinový zážitek, zkuste zakiteboarding v Dakhle. Tato oblast je známá svými silnými větry a písečnými dunami, což je ideální prostředí pro tento sport. Zakiteboarding je zábavná a vzrušující aktivita pro každého, kdo hledá nové výzvy. V Dakhle najdete mnoho zkušených instruktorů, kteří vám rádi pomohou s vaším prvním zážitkem z zakiteboardingu.

Placeholder image.
 

dakhlatrek

Dakhla je rájem pro milovníky surfování a kitesurfingu. Díky svému větrnému podnebí a krásným plážím je tato destinace ideálním místem pro aktivní dovolenou. Pokud hledáte adrenalinové zážitky a krásnou přírodu, neváhejte a vydejte se na dakhlatrek. Užijte si nezapomenutelné zážitky v jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Placeholder image.
 

Kitesurfing dakhla

Dakhla je rájem pro milovníky kitesurfingu. S velkým množstvím větru a klidnými vodami Atlantského oceánu je ideálním místem pro tuto adrenalinovou aktivitu. Navštivte Dakhlu a užijte si nezapomenutelné zážitky na prknech s padákem. K dispozici jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé, takže se nemusíte bát, že byste nebyli dostatečně zkušení. Přijďte a zažijte svůj vlastní kitesurfingový příběh v Dakhle!

Placeholder image.
 

Drapeau marocain

Marocká vlajka je symbolem krásné země plné kultury a historie. V Dakhle můžete vidět tuto vlajku všude kolem vás, připomínající vám, že jste v Maroku. Vlajka je tvořena červeným pozadím s zelenou pěticípou hvězdou uprostřed. Rozhodně si nechte ujít možnost vidět tuto krásnou vlajku na vlastní oči a užít si atmosféru této úžasné země.

Letiště obsluhující město

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Chania
🌴 Dovolená
🤩 6 990 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
🎉 1 225 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
😎 10 490 Kč
Arrecife
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 28 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz