Nuadhibú - Nouadhibou, Mauritania, Numerowat

Nuadhibú průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Nuadhibú

Nuadhibú, známý také jako Nouadhibou, je druhé největší město v zemi Mauritánie a důležité přístavní centrum. Nachází se na západním pobřeží u mysu Nuadhibú. Zde můžete navštívit národní park Banc d'Arguin, který je domovem pro bohatý a rozmanitý život ptáků a mořských živočichů. Pro milovníky pláží je zde velké množství písčitých pláží a divokých zátok. Město je známé také svou živou rybářskou komunitou a nabízí čerstvé rybí speciality.

Afrika
MauritánieMauritánie

Co vidět

Placeholder image.
 

Parc Disnep

Parc Disnep v Nuadhibú je ideálním místem pro rodinný výlet. Tento krásný park nabízí celou řadu zábavných atrakcí pro děti i dospělé. Vyzkoušejte si horskou dráhu, projděte se kolem jezírka nebo se projděte po krásné zahradě plné květin a stromů. Navštivte Parc Disnep a užijte si nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství!

Nouadhibou boat cemetery
 

Nouadhibou boat cemetery

Hřbitov lodí v Nouadhibou je neuvěřitelným a tajemným místem, které stojí za návštěvu. Nachází se na pobřeží Atlantského oceánu a je domovem pro více než 300 lodí, které se sem dostaly kvůli nelegálnímu rybolovu a obchodování. Tyto vraky poskytují neuvěřitelné fotografické příležitosti a jsou svědky historie této oblasti.

Nouadhibou International Airport
 

Nouadhibou International Airport

Mezinárodní letiště Nouadhibou je hlavním vstupním bodem do Mauritánie. Nachází se v blízkosti města Nuadhibú a nabízí spojení s mnoha evropskými a africkými destinacemi. Letiště poskytuje moderní vybavení a pohodlné cestování. Využijte služeb letiště Nouadhibou pro nezapomenutelný zážitek z cestování do Mauritánie.

Auberge Sahara
 

Auberge Sahara

Auberge Sahara je ideálním místem pro ty, kteří hledají dobrodružství v poušti. Nachází se v blízkosti města Nuadhibú a nabízí útulné ubytování a nezapomenutelné zážitky. Prozkoumejte okolní duny a vychutnejte si tradiční mauritánskou kuchyni. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality. Pokud hledáte autentickou mauritánskou zkušenost, Auberge Sahara je pro vás tou správnou volbou.

Placeholder image.
 

جزيرة أكادير

Ostrov Akadír je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci. Nachází se nedaleko města Nuadhibú a nabízí krásné pláže, kde si můžete užít slunce a moře. Pro milovníky vodních sportů je zde také mnoho možností, jako je potápění a surfování. Ostrov je ideálním místem pro strávení příjemného pobytu v Mauritanii.

Placeholder image.
 

Centre d’affaires de Nouadhibou

Centre d’affaires de Nouadhibou je ideálním místem pro obchodní cestující, kteří hledají klidné a moderní prostředí pro svou práci. Nachází se v centru města Nuadhibú, které je známé svými rybářskými loděmi a přístavem. V centru se nachází moderní kancelářské prostory, konferenční místnosti a další vybavení pro pohodlný pobyt. Využijte této příležitosti a prozkoumejte krásy Nuadhibú.

Nuadhibú - stručný přehled

Letiště obsluhující město

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 27 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz