Dakhla - The oldest mosque in Dakhla, Western Sahara.

Letenky do Dakhla

Hledáte levné letenky do destinace Dakhla? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Dakhla

Dakhla leží ve státě Západní Sahara. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Dakhla navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Západní SaharaZápadní Sahara

Stručně a jasně

Stát
Západní Sahara
Letiště
1 letiště (VIL)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Dakhla.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Dakhla Airport se nachází 1 km od centra města Dakhla.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Dakhla od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Dakhla je letiště Dakhla Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Dakhla Airport (VIL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Dakhla je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Dakhla

K cestě do destinace Dakhla lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Dakhla - 9 míst co vidět .

 • La Dune Blanche
   

  La Dune Blanche

  La Dune Blanche je úchvatná pláž v Dakhle, kterou si zamilují jak surfaři, tak i ti, kteří hledají klidné místo pro odpočinek. Bílý písek a tyrkysové moře vytváří nádhernou scenérii pro procházky po pláži či pikniky. Vychutnejte si nádherné západy slunce a nechte se unášet klidem tohoto kouzelného místa.

 • Dakhla Experience - Surf House
   

  Dakhla Experience - Surf House

  Dakhla Experience - Surf House je ideální místo pro surfaře a milovníky vodních sportů. Nachází se v krásné oblasti Dakhla, kde se můžete těšit na dokonalé podmínky pro surfování a kiteboarding. Ubytování v moderním surf domě s výhledem na oceán a chutné marocké jídlo jsou samozřejmostí. Přijďte a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou adrenalinu a relaxace!

 • Zakiteboarding
   

  Zakiteboarding

  Pokud hledáte adrenalinový zážitek, zkuste zakiteboarding v Dakhle. Tato oblast je známá svými silnými větry a písečnými dunami, což je ideální prostředí pro tento sport. Zakiteboarding je zábavná a vzrušující aktivita pro každého, kdo hledá nové výzvy. V Dakhle najdete mnoho zkušených instruktorů, kteří vám rádi pomohou s vaším prvním zážitkem z zakiteboardingu.

 • Placeholder image.
   

  dakhlatrek

  Dakhla je rájem pro milovníky surfování a kitesurfingu. Díky svému větrnému podnebí a krásným plážím je tato destinace ideálním místem pro aktivní dovolenou. Pokud hledáte adrenalinové zážitky a krásnou přírodu, neváhejte a vydejte se na dakhlatrek. Užijte si nezapomenutelné zážitky v jednom z nejkrásnějších míst na světě.

 • Kitesurfing dakhla
   

  Kitesurfing dakhla

  Dakhla je rájem pro milovníky kitesurfingu. S velkým množstvím větru a klidnými vodami Atlantského oceánu je ideálním místem pro tuto adrenalinovou aktivitu. Navštivte Dakhlu a užijte si nezapomenutelné zážitky na prknech s padákem. K dispozici jsou kurzy pro začátečníky i pokročilé, takže se nemusíte bát, že byste nebyli dostatečně zkušení. Přijďte a zažijte svůj vlastní kitesurfingový příběh v Dakhle!

Počasí Dakhla

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Dakhla

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na hlavní město Rumunska
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 089 Kč
hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz