Westerland - Westerland (Sylt), Slesvic-Holstein (Germany): church St. Nicolai, photo 2008

Westerland průvodce

Co vidět, okolní letiště, ubytování a akční letenky.

Westerland

Westerland, hlavní město ostrova Sylt, je skvělým cílem pro milovníky přírody, pláží a relaxace. Tento severoněmecký klenot nabízí úžasné písečné duny, krásné pobřeží Baltského moře a úchvatné krajiny. Prozkoumejte malebné uličky města, navštivte muzeum Sylter Heimatmuseum a nezapomeňte ochutnat tradiční německé delikatesy. Westerland je ideální destinací pro ty, kteří hledají klid a malebné okolí v kombinaci s německým šarmem.

NěmeckoNěmecko

Co vidět

Sylt Aquarium
 

Sylt Aquarium

Syltské akvárium je skvělým místem pro milovníky podmořského světa. Najdete zde širokou škálu mořských živočichů, od ryb až po žraloky. Akvárium nabízí vzdělávací programy pro děti i dospělé. Navštivte toto místo a prozkoumejte fascinující svět pod vodou. Syltské akvárium je ideálním místem pro rodinný výlet a nezapomenutelnou zábavu pro všechny věkové kategorie.

Morsum-Kliff
 

Morsum-Kliff

Morsum-Kliff je nádherná přírodní památka na ostrově Sylt. Tuto úchvatnou písečnou dunu tvoří vrstvy písku a štěrku a nabízí nádherný výhled na severní moře. Morsum-Kliff je ideální místo pro procházky a pikniky. Užijte si klidný den v přírodě a pozorujte místní ptactvo, které zde má své hnízdiště. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, abyste si mohli nezapomenutelné okamžiky zaznamenat!

Denghoog
 

Denghoog

Denghoog je starobylý hrob s vysokým kopecem, nacházející se v městečku Westerland na ostrově Sylt. Tento prehistorický památník je jedním z nejvýznamnějších na ostrově a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte historii tohoto místa a užijte si klid a pohodu uprostřed krásné přírody. Navštivte Denghoog a objevte krásy Syltu!

Altfriesisches Haus seit 1640
 

Altfriesisches Haus seit 1640

Altfriesisches Haus seit 1640 je historický dům, který se nachází v srdci města Westerland na ostrově Sylt. Dům je jedním z nejstarších na ostrově a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti. Interiér domu je zařízen v tradičním fríském stylu a hostí výstavy a kulturní akce. Navštivte Altfriesisches Haus seit 1640 a prožijte autentický zážitek z návštěvy ostrova Sylt.

Himmelsleiter
 

Himmelsleiter

Himmelsleiter je úchvatné místo na ostrově Sylt, které nabízí nádherný výhled na Severní moře. Tento skalnatý útvar je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele, kteří sem chodí relaxovat a užívat si krásnou přírodu. Pokud se rozhodnete vystoupat na vrchol, budete odměněni úchvatným výhledem a pocitem svobody. Navštivte Himmelsleiter a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Erlebniszentrum Naturgewalten Sylt
 

Erlebniszentrum Naturgewalten Sylt

Erlebniszentrum Naturgewalten Sylt vás zavede do fascinujícího světa přírodních sil. Nachází se na ostrově Sylt a nabízí vám možnost objevit tajemství moře, větru a písku. Prozkoumejte interaktivní expozice, sledujte fascinující výstavy a nechte se unést do světa přírodních zázraků. Tento zážitek rozhodně stojí za návštěvu během vaší cesty na Sylt.

Westerland - stručný přehled

Vzdálenost od Prahy 678 km
Nejbližší letiště GWT
2 km od centra
Přímý let
~ 1h 7min
Německo Německo
Časový posun proti ČR
Stejný jako v ČR
Obsluhující letiště
GWT
Westerland - Westerland (Sylt), Slesvic-Holstein (Germany): church St. Nicolai, photo 2008
Westerland - Westerland (Sylt), Slesvic-Holstein (Germany): church St. Nicolai, photo 2008Sylt AquariumMorsum-KliffDenghoogAltfriesisches Haus seit 1640HimmelsleiterErlebniszentrum Naturgewalten SyltTinnum ZooWesterland WeststrandReisende Riesen im WindLeuchtturm "Langer Christian"

Počasí jaro

Březen
Max: 7 °C
Min: 1 °C
Duben
Max: 12 °C
Min: 3 °C
Květen
Max: 16 °C
Min: 6 °C

Počasí léto

Červen
Max: 18 °C
Min: 9 °C
Červenec
Max: 20 °C
Min: 12 °C
Srpen
Max: 20 °C
Min: 13 °C

Počasí podzim

Září
Max: 17 °C
Min: 10 °C
Říjen
Max: 13 °C
Min: 7 °C
Listopad
Max: 8 °C
Min: 4 °C

Počasí zima

Prosinec
Max: 5 °C
Min: 1 °C
Leden
Max: 4 °C
Min: 0 °C
Únor
Max: 4 °C
Min: 0 °C

Letiště obsluhující město

Letiště poblíž

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky

Poslední tipy na akční letenky

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 44 hodinami
Další akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz