Westerland - Westerland (Sylt), Slesvic-Holstein (Germany): church St. Nicolai, photo 2008

Letenky do Westerland

Hledáte levné letenky do destinace Westerland? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Westerland

Westerland leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Westerland navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (GWT)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Westerland.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 7min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Westerland Sylt Airport se nachází 2 km od centra města Westerland.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Westerland od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Westerland je letiště Westerland Sylt Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Westerland Sylt Airport (GWT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Westerland je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Westerland

K cestě do destinace Westerland lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Westerland - 11 míst co vidět .

 • Sylt Aquarium
   

  Sylt Aquarium

  Syltské akvárium je skvělým místem pro milovníky podmořského světa. Najdete zde širokou škálu mořských živočichů, od ryb až po žraloky. Akvárium nabízí vzdělávací programy pro děti i dospělé. Navštivte toto místo a prozkoumejte fascinující svět pod vodou. Syltské akvárium je ideálním místem pro rodinný výlet a nezapomenutelnou zábavu pro všechny věkové kategorie.

 • Morsum-Kliff
   

  Morsum-Kliff

  Morsum-Kliff je nádherná přírodní památka na ostrově Sylt. Tuto úchvatnou písečnou dunu tvoří vrstvy písku a štěrku a nabízí nádherný výhled na severní moře. Morsum-Kliff je ideální místo pro procházky a pikniky. Užijte si klidný den v přírodě a pozorujte místní ptactvo, které zde má své hnízdiště. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, abyste si mohli nezapomenutelné okamžiky zaznamenat!

 • Denghoog
   

  Denghoog

  Denghoog je starobylý hrob s vysokým kopecem, nacházející se v městečku Westerland na ostrově Sylt. Tento prehistorický památník je jedním z nejvýznamnějších na ostrově a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Prozkoumejte historii tohoto místa a užijte si klid a pohodu uprostřed krásné přírody. Navštivte Denghoog a objevte krásy Syltu!

 • Altfriesisches Haus seit 1640
   

  Altfriesisches Haus seit 1640

  Altfriesisches Haus seit 1640 je historický dům, který se nachází v srdci města Westerland na ostrově Sylt. Dům je jedním z nejstarších na ostrově a nabízí návštěvníkům jedinečný pohled do minulosti. Interiér domu je zařízen v tradičním fríském stylu a hostí výstavy a kulturní akce. Navštivte Altfriesisches Haus seit 1640 a prožijte autentický zážitek z návštěvy ostrova Sylt.

 • Himmelsleiter
   

  Himmelsleiter

  Himmelsleiter je úchvatné místo na ostrově Sylt, které nabízí nádherný výhled na Severní moře. Tento skalnatý útvar je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele, kteří sem chodí relaxovat a užívat si krásnou přírodu. Pokud se rozhodnete vystoupat na vrchol, budete odměněni úchvatným výhledem a pocitem svobody. Navštivte Himmelsleiter a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Počasí Westerland

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Westerland

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz