Aalborg - Aalborg

Letenky do Aalborg

Hledáte levné letenky do destinace Aalborg? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Aalborg

Aalborg leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Aalborg navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (AAL)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Aalborg.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aalborg Airport se nachází 7 km od centra města Aalborg.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Aalborg od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Aalborg je letiště Aalborg Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aalborg Airport (AAL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Aalborg je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Aalborg

K cestě do destinace Aalborg lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aalborg - 22 míst co vidět .

 • Aalborg Zoo
   

  Aalborg Zoo

  Aalborg Zoo je jednou z nejoblíbenějších atrakcí v Dánsku, kterou každoročně navštíví přibližně 375 000 hostů. Zoo se rozkládá na ploše 8 hektarů a nabízí domov více než 1 500 zvířat patřících k 126 druhům. Vstupní brána zdobí socha Det gode kup od umělce C.J. Bonnesena, kterou darovala pivovarská společnost Urban. Zoo se zaměřuje na udržitelnost a ochranu přírody a aktivně se zapojuje do mezinárodních projektů na ochranu zvířat, vzdělávání a výzkum.

 • Aalborg Historiske Musuem, building entrance from late 1800
   

  Aalborg Historical Museum

  Aalborg Historické Muzeum je historické a kulturní muzeum v dánském městě Aalborg. Založeno bylo již v roce 1863 a dnes je součástí Historického Muzea Severního Jutska. Muzeum nabízí stálé i přechodné výstavy, které představují historii a kulturu města a okolí. Mezi nejzajímavější sbírky patří sbírky stříbra a skla a také textilní kolekce z 18. století až do současnosti. Určitě nevynechte návštěvu Aalborgstuen 1602, dobře zachované renesanční místnosti s dřevěnými panely.

 • Utzon Center
   

  Utzon Center

  Utzon Center v Aalborgu je posledním dílem architekta Jørna Utzona, známého díky Sydney Opera House. Tento impozantní prostor o rozloze 700 metrů čtverečních s charakteristickou střechou stojí na nábřeží Limfjordu. Utzon zde vyrůstal a zemřel krátce po dokončení centra v roce 2008. Toto místo není muzeem, ale místem, kde se mohou setkávat a diskutovat studenti architektury. Centrum hostí výstavy o architektuře a designu a nabízí i vyhlášenou restauraci.

 • Budolfi Church
   

  Budolfi Church

  Budolfi Kirke je katedrálním kostelem luterského biskupství v Aalborgu na severu Jutska v Dánsku. Tento gotický kostel byl restaurován a má vysokou věž s výškou 63 metrů, skleněné okenní vitráže, rokoko varhany a fresky. Budolfi Kirke je jedním z nejvýznamnějších kostelů v Dánsku a je zapsán jako kulturní památka.

 • Aalborg monastery of Order of the Holy Ghost from 1451 to the Reformation in 1536. The buildings are from 1431.
   

  Aalborg Kloster

  Klosterkirken v Aalborgu je historický katolický klášter z 15. století s 27 domovy pro seniory a obnoveným kostelem. Bývalý klášter řádu Svatého Ducha fungoval jako nemocnice v letech 1431 až 1953. Nachází se v Dánsku a je jednou z nejlépe zachovaných středověkých budov v Jutsku. Tento bývalý nemocniční komplex je nejstarší sociální institucí v Dánsku.

Počasí Aalborg

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Aalborg

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz