Aarhus - Choir of the Cathedral St. Clement, Aarhus

Letenky do Aarhus

Hledáte levné letenky do destinace Aarhus? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Aarhus

Aarhus leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Aarhus navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (AAR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Aarhus.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Aarhus Airport se nachází 30 km od centra města Aarhus.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Aarhus od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Aarhus je letiště Aarhus Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Aarhus Airport (AAR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Aarhus je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Aarhus

K cestě do destinace Aarhus lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Aarhus - 23 míst co vidět .

 • Den Gamle By
   

  Den Gamle By

  Den Gamle By v Dánsku je fascinujícím muzeem na čerstvém vzduchu, které nabízí více než 70 historických budov z celé země. Tyto budovy byly přemístěny do Aarhusu a rekonstruovány jako městské centrum z doby Hansa Christiana Andersena. Kromě toho zahrnuje i oblast z roku 1974. Návštěvníci si mohou prohlédnout různé muzea, včetně Dánského muzea plakátů, Muzea hraček nebo Galerie dekorativního umění. Muzeum je otevřeno po celý rok a nabízí různé aktivity pro děti i dospělé.

 • Tivoli Friheden
   

  Tivoli Friheden

  Tivoli Friheden je zábavní park nacházející se v dánském městě Aarhus. Park nabízí více než 40 atrakcí a je rozdělen do několika tematických sekcí. K dispozici je i vodní část o rozloze 5 000 m2. I přesto, že není tak velký jako Tivoli v Kodani, stále je to skvělé místo pro celou rodinu se starými oblíbenými atrakcemi i novými rychlými jízdami. Park se nachází na severním okraji lesa Marselisborg, kam se dostanete autobusem č. 16.

 • Aarhus Cathedral
   

  Aarhus Cathedral

  Katedrála v Aarhusu je nejdelší a nejvyšší kostel v Dánsku. Stavba této katedrály započala již v 12. století a je hlavním sídlem diecéze Aarhus pro Dánskou církev, zasvěcenou patronovi námořníků, sv. Klementovi. Katedrála se nachází na nábřeží centrálního náměstí Store Torv v centru města. Kostel pojme kolem 1200 lidí a je ozdoben freskami a pěti panelovým zlatým oltářem z 15. století.

 • Denmark, Jutland, Aarhus-Hojbjerg, Moesgard Museum, new exhibition buildling designed by Henning Larsen, exterior and roof
   

  Moesgaard Museum

  Moesgaard Museum je skvělým místem pro milovníky archeologie a etnografie. Nachází se v předměstí Beder nedaleko Aarhusu a nabízí řadu výstav s nejlepšími archeologickými nálezy z Dánska. Hlavní atrakcí je Grauballe Man, nejlépe dochované tělo z rašeliniště na světě. Kromě toho zde najdete také velké zbraně z doby železné a sedm místních runových kamenů. Muzeum spolupracuje s univerzitou v Aarhusu a nabízí také dočasné výstavy z celého světa.

 • Revninge-woman. Found in april 2014. Made of silver and dated to around year 800. At exhibition at Vikingmuseum Ladby
   

  The Viking Museum

  Viking Museum v centru dánského města Aarhus je malé podzemní muzeum nacházející se pod budovou Nordea banky. Muzeum bylo založeno v roce 1968 a v roce 2008 prošlo renovací. Výstavy zahrnují artefakty z vikingské éry, včetně lidských kostí, rekonstruovaného obydlí, nástrojů na tesařské práce a keramiky. Muzeum poskytuje informace o historii vikingské éry v Aarhusu a také zobrazuje kopie předmětů většího Muzea Moesgaard jižně od Aarhusu.

Počasí Aarhus

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Aarhus

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz