Alderney - Alderney - Fort Clonque.jpg

Letenky do Alderney

Hledáte levné letenky do destinace Alderney? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Alderney

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Alderney navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
GuernseyGuernsey

Stručně a jasně

Stát
Guernsey
Letiště
1 letiště (ACI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Alderney.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Alderney Airport se nachází 2 km od centra města Alderney.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Alderney od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Alderney je letiště Alderney Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Alderney Airport (ACI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Alderney je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Alderney

K cestě do destinace Alderney lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Alderney - 9 míst co vidět .

 • Alderney
   

  Alderney

  Alderney je malý ostrov v Lamanšském průlivu, který nabízí nádhernou přírodu a klidné pláže. Pro milovníky historie je zde mnoho památek, včetně starobylých fortifikací a bunkrů z druhé světové války. Ostrov je také ideálním místem pro pozorování ptáků a pro rybaření. Užijte si odpočinkovou dovolenou na tomto malebném ostrově s bohatou historií.

 • Douglas Quay, Alderney
   

  Douglas Quay, Alderney

  Douglas Quay na ostrově Alderney je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu. Tento přístav nabízí nádherný výhled na moře a přilehlé ostrovy. Můžete si zde užít procházku po nábřeží, navštívit místní restaurace a ochutnat místní speciality. Pokud hledáte místo k relaxaci, Douglas Quay je tou správnou volbou pro vás.

 • Alderney Railway
   

  Alderney Railway

  Prozkoumejte krásy ostrova Alderney z pohodlí historické železnice. Trasa vede přes kopce a údolí, nabízí úchvatné výhledy na ostrov a okolní moře. Vlak projíždí malebnými vesničkami a zastavuje u nejzajímavějších turistických atrakcí. Užijte si unikátní zážitek a objevte Alderney z jiného úhlu pohledu!

 • Val du Saou
   

  Val du Saou

  Val du Saou nabízí nádherné výhledy na ostrov Alderney a okolní moře. Tento malebný koutek je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v klidné atmosféře. Pro milovníky přírody je zde mnoho turistických tras, které vedou přes úchvatné scenérie. Navštivte Val du Saou a nechte se unést krásou tohoto místa, které vás okouzlí svým klidem a harmonií s přírodou.

 • Fort Doyle
   

  Fort Doyle

  Fort Doyle je historická pevnost na ostrově Alderney. Tato pevnost byla postavena v 19. století a byla součástí obranného systému proti invazi Francie. Dnes je Fort Doyle oblíbenou turistickou atrakcí díky svému historickému významu a nádhernému výhledu na okolní krajinu. Navštivte Fort Doyle a prozkoumejte jeho temné chodby a mohutné zdi, které poskytují útočiště pro návštěvníky z celého světa.

Počasí Alderney

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Alderney

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 16 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz